niedziela, 15 maja 2011

Magdo i potwory - I_am_collector

i_am_collector - uzależniona od Stardoll trzydziestoletnia ciocia Gosia. Opiekunka wszystkich małych dzieci na stardoll. W wolnych chwilach chodzi na piwo z KUBAWIKI97. Od niedawna największy wróg Gabisi9 .


Oto mój pierwszy wywiad z nowego cyklu. Na pierwszy ogień poszła Gosia znana szerzej jako I_am_collector. Porozmawialiśmy sobie o różnych ciekawych rzeczach. Mam nadzieje że wam się spodoba.

 Spowiedź 30-latki

MMilowicz: Witam cie bardzo serdecznie. Może zacznę tak bardziej prywatnie, jak sytuacja z twoimi sąsiadami?
Gosia: A skąd wiesz o moich sąsiadach? (Sąsiedzi Gośki wyzywali ja od najgorszych)
MM: Ja wiem wszystko :D
G: Na razie póki co, mam spokój.
MM: Ale jakim prawem oni cię obrażali?
G: Bo są zacofanymi wieśniakami, nie lubią nikogo z wioski obok a co dopiero mówić o osobie z innego kraju...
Zresztą to się zaczęło jak odrzuciłam zaloty ojczyma jednego z chłopaków, bo wcześniej wszyscy byli dla mnie mili, nawet bardzo bym powiedziała.
MM: No tak zraniona męska duma... Co kobieta w twoim wieku robi na stronie dla małych dziewczynek? Czy nie wydaje ci się to z lekka infantylne?
G: Czasami tak, chociaż nie dokońca uważam, że Stardoll jest grą tylko dla małych dziewczynek. To jest strona dla osób, które kochają modę, a ja właśnie taka jestem i się nią bawię. Niektóre stylizacje potem wykorzystuje w codziennym życiu.
MM: No nie mów, że chodzisz w sukienkach Vuittona czy kurtce Stelli McCourtney
G: LV to mam tylko niestety torebkę. Mam kilka markowych ubrań, ale nie będę ich wymieniać, bo nie lubię się przechwalać. Dzięki Stardoll na przykład bardzo polubiłam Miss Sixty czy Lipsy - mają bardzo fajne rzeczy i nie są zbyt drogie.
Tak samo Top Shop, wcześniej w ogólnie nie zaglądałam do tego sklepu.
MM: Jak wszyscy wiedzą jesteś czy może byłaś kolekcjonerką. Zbierałaś wszystkie cenności pakując w to kupę kasy. Po co ci to?
G: Jak zaczynałam grę to bardzo dużo osób bawiło się w kolekcjonowanie cenności. Na początku kupowałam je i sprzedawałam drożej.  Później sama zaczęłam zbierać, ponieważ mówiąc szczerze zazdrościłam innym i chciałam poczuć się lepiej. Jak to moja przyjaciółka dodziamax3 powiedziała - jak nie masz cenności to jesteś nikim w tej grze. Uwierzyłam w to i obie jakoś tak się nakręcałyśmy. Teraz wiem, że to było głupie, dlatego polikwidowałam moje pokoje wypełnione cennościami i  posprzedawałam część. Zostawiłam tylko to, co mi się podoba.
MM: Jak już wszyscy dobrze wiedzą nie współpracujesz juz z Gabisią. O co poszło, bo nie wierzę, że tak po prostu się rozstałyście
G: Wiedziałam, że padnie to pytanie :) Zrezygnowałam z pisania, ponieważ trochę już mnie to przytłaczało, czułam się wykorzystywana i że to ja prowadzę tego bloga a nie właścicielka, po trochę nudził mnie już Stardoll i myślałam o odejściu. Jednak gwoździem do trumny było zachowanie Gaby wobec mojej osoby. Miałam dość i podziękowałam.
Chciałam jeszcze dodać, że najbardziej zabolało mnie, że Gaba nigdy nie podziękowała mi za to zrobiłam dla jej bloga.
MM: Trochę chamsko z jej strony. Ostatnio doszło między wami do spięcia. Poleciały nawet "szmaty", słyszałem też, że masz jakiegoś mega haka na Gabę, który może ją pogrążyć.
G: Nie wiem czy mam mega haka i czy bym ją pogrążyła, ale na pewno jakbym napisała wszystko, co o niej sądzę i to, jaka jest naprawdę to gwarantowane, że popsułabym jej i tak nie najlepszą reputację.
MM: To czemu go nie ujawnisz? W końcu ona zrobiła aferę na twoim blogu i wykorzystywała cię przez długi czas. Dlaczego sie nie zemścisz?
G: Sama nie wiem. Jestem mściwa, ale także lubię żyć w spokoju. Na stardoll jestem, aby się bawić a nie kłócić i użerać z innymi. Poza tym na razie mi jeszcze ona aż tak bardzo nie podpadła, oraz to pewnie także wobec mnie by się odwróciło na nie korzyść
MM: Ja na twoim miejscu bym to powiedział, po tylu obelgach, które padły z jej strony w twoim kierunku...
G: No, ale nie mówi tego publicznie, więc, po co ja mam prać publicznie brudy?
MM: Bo to najbardziej zaboli?
G: Poza tym wiesz, wiele słyszałam, ale gadać to każdy może. Jakbym to zobaczyła na piśmie to możliwe, że bym wybuchła. Tak, to by bardzo zabolało.
Ostatnio mnie Gaba bardzo zraniła i ona sobie pewnie z tego sprawy nie zdaje...
MM: Dla mnie ta sytuacja jest chora w sumie. Jak 30-latka może być zraniona przez 13-latkę? Przecież to dziwne.
G: 27 latka ;P No to jest trochę chore, ale, mimo iż Gaba była moją "przyjaciółką" w wirtualnym świecie to jednak trochę się przywiązałam i liczyłam, chociaż na minimum sympatii z jej strony. Nie dostałam nic i po raz kolejny odrodziły się we mnie uczucia, że zostałam wykorzystana a jej przyjaźń była udawana
MM: No, ale czego można oczekiwać od dziecka w tym wieku? To nawet nie jest jeszcze gimnazjum, chyba.
G: Z tego, co wiem to chodzi do 2 klasy, chociaż zachowaniem to zatrzymała się w podstawówce
MM: W życiu bym nie powiedział, że ona to 2 gim. Gosiu na czym polega twój fenomen?
G: Szczerze to nie wiem, ale jak pisałam na SD i my to Dominika zabroniła mi pisać ile mam lat, ponieważ mówiła, że wtedy będą mnie wszyscy podziwiać i szanować jak to jest z Harajuku, a ona i Gaba zejda na dalszy plan, ni wiem czy to prawda, ale może coś w tym jest. Poza tym studiowałam Marketing i PR, więc wiem jak np. prowadzić bloga, aby stawał sie bardziej popularny, miałam takie przedmioty jak psychologia, manipulacja itd. Ta wiedza na pewno mi pomaga byc tym, kim jestem. Ale to tez nie można tak do końca mówić, bo to zależy także od osobowości. Mogłabym cię również i ciebie zapytać o to i tez by ci było pewnie ciężko odpowiedzieć.
MM: Mnie by tam nie było ciężko. Po twoim odejściu blog gaby stracił ta iskrę i zszedł na przysłowiowe "psy".
G: Cieszę sie ze tak uważasz :) Dużo osób mi to mówi, ale nie zawsze im do końca wierze, bo jest dużo osób, co chcą sie przypodobać, ale wiem ze ty taki nie jesteś...
MM:
Powiedz proszę, czy zdarzyły sie sytuacje, że oszukiwałaś w konkursach, tz. organizowałaś ustawione konkursy?
G: Nie, nigdy
MM: A Gabisia?
G: Nie. Przynajmniej nic o tym nie wiem. Zresztą jak ja pisałam na blogu to ona prawie w ogóle nie prowadziła tych konkursów. Raz zdarzyła się tylko sytuacja na konkurs z nagłówkiem może nie dokońca fair, ale konkurs nie był ustawiony.
MM: Ten, w którym wygrałem?
G: Nie
, Julita.
MM: I dlaczego to było nie fair?
G: Nie było jeszcze ogłoszonych wyników a gaba już wybrała zwycięzcę i niektóre rzeczy mi sie nie podobały w tym nagłówku to, Gaba kazała jej zmienić...
MM: Jaki masz stosunek do innych blogerów takich jak np. KUBAWIKI97 czy Lucas.Poland?
G: Obojętny, tzn. nie traktuje ich jak konkurencji. Kuba jak i Konrad są moimi przyjaciółmi.
MM: Przyjaźń wirtualna?
G: Tak, chociaż nie raz miałam rozmowę z Kubą, że fajnie by się było spotkać na piwko :D bo jak jestem w Polsce w moim rodzinnym miesicie to mamy do siebie nie daleko.
MM: Na piwko z  14-letnim chłopcem?
G: Ja nie widzę w tym nic złego, skoro i tak pije beze mnie... Poza tym mam na myśli 1 -2 a nie upijanie się ;)
Ja go traktuję jak młodszego brata, którego zawsze chciałam mieć
MM: Przyznaj, że to może wyglądać dziwnie, 30 latka z 14 latkiem? Trochę podofilicznie.
G:
No tak, zdaje sobie z tego sprawe, dlatego nigdy się nie spotkaliśmy. Kuba do mnie nie przyjedzie a ja do niego tym bardziej, bo on mieszka w małej miejscowości i pewnie jemu i sobie narobiłabym kłopotów ;)  
MM: Zastanawia mnie, o czym wy gadacie, przecież jest między wami wiekowa przepaść.  W sumie mogłabyś być jego matka.
G:
No co ty, już nie przesadzaj. Jest miedzy nami ok 13 lat różnicy, więc do bycia jego mamą to mi daleko. Zazwyczaj rozmawiamy o Stardoll a raczej o pewnych osobach, których wspólnie nie darzymy sympatią albo dzielimy się doświadczeniem w prowadzeniu bloga. Kuba bardzo mi pomaga.
MM: No wiesz, w tych czasach nawet 13 zachodzą w ciąże. Kogo tak obgadujecie, przyznaj się :D
G: No teraz tak, ale nie za moich czasów. No cóż jak już rozmawiamy szczerze to głównym tematem jest Gabisia9 :)
MM: Kuba też jej nie lubi?
G:
Kuba to jej od dawna nie lubi, ale nie chcę sie za niego wypowiadać
MM: A co ona mu zrobiła?
G: O to musiałbyś się jego zapytać, ale zaczęło się, jeśli mnie pamięć nie myli od tego jak Domioka10 odeszła z jego bloga. Obie zaczęły go wyzywać od kopiarza itd...
MM: Widzę,  że Gabisia i ta Dominika to niezłe ziółka. Nie znam za dobrze tej Dominiki, ale z tego, co zauważyłem to ona to straszna kombinatorka.
G:
Jak to mówią swój ciągnie do swojego. Mimo wszystko jednak uważam, że Dominika znacznie różni się od Gaby. Jest to bardzo miła i wrażliwa dziewczyna.
MM: Odbieram inne wrażenie.
G: Chociaż raz nieźle nakombinowała, przez to jej przyjaźń z Gabą była zagrożona
MM: Co zrobiła?
G: Różnica między nimi jest taka, że Domi w przeciwieństwie do Gaby wie, że popełniła błąd i potrafi sie do tego przyznać i przeprosić. Jak pisałam na SD i my to Gabie mówiła, aby mnie wywaliła, aby coś ze mną zrobiła, a mi mówiła, że Gaba mnie nie chce na blogu, ale boi się sie mnie wywalić i czeka aż sama odejdę
MM: Czyli to ona najbardziej mąciła? Powiedz mi jeszcze ostatnia rzecz: co byś chciała jeszcze osiągnąć na Stardoll?
G: Tak, bo wydaje mi się, że była zazdrosna o moją rosnącą popularność i przyjaźń Gaby. Na Stardoll to w sumie już nic, moje marzenie się spełniło, a jeśli chodzi ogólnie to chciałabym przebić SD i my w obserwatorach :)
MM: Dzięki za rozmowę :)
G:
Ja również.


I jak? Co sądzicie?

134 komentarze:

 1. Podoba mi się :D Może nie jest to podręcznikowy wywiad (gdyby taki był, to nie chciałoby mi sie go czytać), ale jednak pytania były dobrze zadawane. Gładko przechodziłeś z tematu na temat. Moja nauczycielka dałaby Ci pewnie 4-, ale ona jest powalona. Ja daję 5+

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny długi. :D
  Rozwaliło mnie pierwsze pytanie. O,o
  Fajnie sie czyta :3

  OdpowiedzUsuń
 3. Pierwszy wywiad który przeczytałam do końca. ;d
  Było ciekawie,nie wiało nudą poza tym podoba mi sie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Yea, znowu wyszło że jestem idiotką. Dziękuję Gosiu, nie wiedziałam że po roku przyjaźni, tym jak ci wszystko mówiłam, ufałam, teraz jeździsz po mnie. Współczuję innym którzy także będą musieli to przechodzić.

  Tyle mam do powiedzenia.

  OdpowiedzUsuń
 5. * Nie wiedziałam że po roku przyjaźni..... będziesz tak po mnie jeździła

  OdpowiedzUsuń
 6. Co do twojego odejścia- nie wykorzystywałam cię, przecież płaciłam ci 350 sd co tydzień.

  OdpowiedzUsuń
 7. Wywiad jest ciekawy. Jeden z najlepszych jakie czytałam :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo mi się podoba. Zwykle wywiady stardollowe ograniczają się do pytań: Jak trafiłaś na stardoll? Czy lubisz tę grę? Czy myślałaś o odejściu? bla bla bla
  Ten jest bardziej w stylu wyłapania skrywanych niechęci i uraz, że się tak wyrażę :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Więcej takich wywiadów !
  Pytania bardzo interesujące, gratuluję Panie MM :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ten wywiad jest boski,ale teraz wszyscy się 'pożrą'. Czekam oczywiście na następny.
  Gratulacje.

  OdpowiedzUsuń
 11. Droga Gabrysiu! Zacytuję cię:
  " Co do twojego odejścia- nie wykorzystywałam cię, przecież płaciłam ci 350 sd co tydzień. "
  Teraz chcesz wywlekać sprawy wypłacania stardollarów na jaw żeby obsmarować Gosię,że powiedziała to co myśli w wywiadzie? No nie ładnie,nie ładnie. Jak widzisz nikt cię nie popiera. Ja też nie zamierzam .

  Koniec " krętego " i może niezrozumiałego dla was sprostowania.

  OdpowiedzUsuń
 12. Wywiad jest świetny, masz smykałkę do tego ;d
  Mimo, że był długo, to czytałam go z zaciekawieniem. Nawiązywałeś pytania do odpowiedzi Gosi, a to dobrze, bo wkurza mnie, jak ktoś robi wywiad:
  Lubisz Stardoll?
  Tak, bo (...)
  Masz przyjaciółkę na Stardoll?
  Nie.

  Takich wywiadów po prostu nie chce mi się czytać.
  Będę częściej wpadać na bloga, bo wydaje mi się bardzo fajny. ^^

  OdpowiedzUsuń
 13. Gosiu,
  musimy spełnić twoje marzenie jak najszybciej bo twój blog jest lepszy jeee ;D

  OdpowiedzUsuń
 14. Popieram jarusa ;)

  tulipanki

  OdpowiedzUsuń
 15. Swietny wywiad. Jeszcze nigdy takiego nie czytałam. Co to, że jest długi. Jest tez ciekawy i to najważniejsze.
  Podobają mi się pytania, nie dotyczą ogólnie stardoll, tylko jakis kłopotów na stardoll.
  JEszcze raz świetny wywiad :)

  OdpowiedzUsuń
 16. eh. czemu wszyscy najeżdżają na Gabisie? Czy na każdym blogu właściciele wypłacają redaktorom sd? Raczej nie.
  Dzięki blogu Gaby zyskałaś popularność i możesz zawdzięczać jej wzrost obserwatorów na twoim blogu, większość stardollowiczów poznała Cię właśnie tam.

  MissNicol_2009

  OdpowiedzUsuń
 17. Wywiad lepszy, niż czasem są w gazetach ;d Więcej takich.

  OdpowiedzUsuń
 18. Hahaha, super się czytało ten wywiad :D
  Fragment o wyjściu na piwko z Kubą mnie rozwalił.

  OdpowiedzUsuń
 19. Nie wnikam w te wszystkie "życiowe rozterki" itp. ale wywiad bardzo dobry. W końcu ciekawe pytania, a nie typu "Twój ulubiony kolor?". Heh, może to przez/dzięki Twojej osobowości...
  Czekam na więcej, dobrze się zapowiada ;)
  wieczko6

  OdpowiedzUsuń
 20. Świetny wywiad ;D więcej takich ;D
  lucyna5

  OdpowiedzUsuń
 21. Droga MissNicol_2009 !

  Może to prawda,że poznali ją właśnie tam! Ale na pewno nie było by o niej teraz głośno, gdyby nie jej cudowna osobowość! A domioka? Również że tak się wyrażę "lansowała się" na sd-i-my , a teraz o niej praktycznie nie słyszymy.

  OdpowiedzUsuń
 22. Wiem, napisałam tylko,że Sd-i-my jej w tym pomogło. Gdyby nie blog Gaby mogłabym się założyć,że takiego wywiady byśmy tutaj nie przeczytali.

  MissNicol_2009

  OdpowiedzUsuń
 23. absolutny tap ♥ - ty się odwal od Dominiki, ona odeszła ze stardoll.

  OdpowiedzUsuń
 24. Super wywiad! Jestem pod dużym wrażeniem! Pytania jak i odpowiedzi śą baardzo ciekawe :D Czekam na więcej takich postów :-)

  OdpowiedzUsuń
 25. Bardzo fajny wywiad - czekam z niecierpliwością na następne ^^

  aga19988

  OdpowiedzUsuń
 26. Hyym, wszyscy chwalą, to ja skrytykuję :D
  Ogólnie czytało się lekko, przyjemnie, ale mam kilka zastrzeżeń. Po pierwsze: To Gosia była w tym wywiadzie 'gwiazdą', a właściwie powinna być. Na kilka pytań odpowiedziałeś praktycznie sam sobie. Powinieneś dać się jej wypowiedzieć. Tego mi tu zabrakło. Po drugie: Obiektywność. Stajesz po stronie Gosi, idziesz w tą stronę i w pewien sposób narzucasz czytelnikowi swoje zdanie, co jest błędem. Musisz popracować nad formułowaniem pytań, do tego zauważyłam kilka błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Po przeprowadzeniu wywiadu zawsze możesz nieco zmienić wypowiedzi twoje i drugiego rozmówcy, ale tak, by nie zmienić ich sensu. Jak na pierwszy raz jest całkiem nieźle :D
  nie bić, ja tylko się wypowiadam :x

  OdpowiedzUsuń
 27. Monika pisze...
  eh. czemu wszyscy najeżdżają na Gabisie? Czy na każdym blogu właściciele wypłacają redaktorom sd? Raczej nie.
  Dzięki blogu Gaby zyskałaś popularność i możesz zawdzięczać jej wzrost obserwatorów na twoim blogu, większość stardollowiczów poznała Cię właśnie tam.

  MissNicol_2009

  to chyba Gaba mi może zawdzięczać obserwatorów i że jej blog stał się jednym z najpopularniejszych. Zanim zaczełam tam pisać bylo ok 800-900 obserwatorów i prawie w ogóle nie było komentarzy. Możecie sie ze mną zgodzić lub nie, ale uważam że sama sobie zapracowałam na sukces, wypromowałam Gaby bloga no i przy okazji siebie...

  OdpowiedzUsuń
 28. Gaba ja przecież nie powiedziałam że jesteś idiotką ani tu ani nigdy nikomu na privie w przeciwieństwie do ciebie i nie powiedziałam nic prywatnego, więc nie wiem o co ci chodzi

  OdpowiedzUsuń
 29. the.zuziaQ ma sporo racji, ale to przecież dopiero początek ;D
  wieczko6

  OdpowiedzUsuń
 30. Super wywiad ;D
  Chcę takich więcej, bardzo przyjemnie się czytało i wgl :)) Taki wciągający ;P

  OdpowiedzUsuń
 31. Liddy - początki są zawsze trudne D:

  OdpowiedzUsuń
 32. Wywiad świetny, przyjemnie sie czytało i odkryło wiele niewiadomych dotąd rzeczy tj: Gabisia płaciła Gosi za bycie na stardoll i my ! ;o

  OdpowiedzUsuń
 33. Jak wiadomo ; ''Początki są trudne'' , ale ja jakoś szybko się tutaj za klimatyzowałam.

  OdpowiedzUsuń
 34. Nie lubię naszej cioci Gosi. W sumie wywiad mi się podoba, jednak jej wypowiedzi nie. Napisała, że Gabisia zachowuje się jak jakaś dziewczynka z podstawówki, a sama porusza jej temat, co na jej wiek jest strasznie niedojrzałe. A blog stardoll-i-my jest lepszy bez I_am_collector, bo Gaba wreście postawiła na swoje i szczerość. Tak trzymać, pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 35. Bardzbardzobardzo ciekawy wywiad. Czegoś takiego mi brakowało, od dawna.To jest prawdziwy wywiad, a nje. Ciekawy, z poczuciem humoru.Szczerze mówiąc Gosia zyskała w moich oczach sympatie ; )

  OdpowiedzUsuń
 36. Szczerze? W połowie wywiadu zasypiałam. Ile można 'jeździć' po jednej i tej samej osobie? *ziew* Nic ciekawego tutaj nie wyszło. No i przed opublikowaniem kilka razy sprawdzić tekst, żeby uniknąć błędów np. podofilicznie.

  OdpowiedzUsuń
 37. O dziwo, ciekawy. Interesuje mnie co by Gabisia odpowiedziała na pytanie dotyczące o współpracę a I_am_collector.

  OdpowiedzUsuń
 38. Podobear, hehe.
  Ja myślę, że sprawa jest już zamknięta i nie ma sensu wszystkiego wywlekać. Każdy pokazuje swoim zachowaniem dojrzałość i coś dało się w tym wywiadzie zauważyć.
  To ich sprawa i nie ma sensu robić z tego "plotkowej" papki.
  Nie rozumiem osób, które się tym żywią i tak to przeżywają.

  OdpowiedzUsuń
 39. super. genialny. co z tego że długi? czyta się błyskawicznie. gratuluję ;)

  alice-8899

  OdpowiedzUsuń
 40. Nie wiem czy to przeróbka czy nie, ale to ty jesteś Królem Grafiki. Więc ocen, jesli to prawdziwe to powiedz:)http://i51.tinypic.com/e0k6lh.jpg
  Jeśli to prawda to zostały zdemaskowane Ha Ha !

  OdpowiedzUsuń
 41. a tak wogóle suuper wywiadzik.;]]

  OdpowiedzUsuń
 42. Zuulaa pisze...
  Wywiad świetny, przyjemnie sie czytało i odkryło wiele niewiadomych dotąd rzeczy tj: Gabisia płaciła Gosi za bycie na stardoll i my ! ;o

  Zuulaa
  A Gosia jak na sd i my pisała, to nie robiła konkursów?!
  Myślicie, że jak jest dorosła to nie wiadomo ile kasy ma???

  OdpowiedzUsuń
 43. To ja też coś napiszę ... i tak nie mam nic lepszego do roboty.

  Stardollowe wywiady kojarzyły mi się zawsze z tymi ze Stardoll Magazynu, z tym, ze to były .. no właśnie ... "wywiady" to chyba złe słowo. To było coś koszmarnego. Miło więc przeczytać w końcu wywiad, w którym nie pojawia się nieśmiertelne pytanie "Jak znalazłaś się na Stardoll?". Zieeewwww. Jakby kogoś to obchodziło ... ale never mind. Nie o tym miało być.

  Tak jak pisała Zuz (przy okazji - moja imienniczka :P a w dodatku zwraca uwagę na błędy ort. i interpunkcyjne - ja sama mam na tym punkcie (niestety) obsesję. Normalnie jesteś moją bratnią duszą :P Cholera, nie o tym miałam pisać)- przede wszystkim dziennikarz powinien być OBIEKTYWNY. Tutaj obiektywizmu zupełnie brak.

  I jeszcze jedna uwaga - styl... może tylko ja zwracam na to uwagę (takie moje zboczenie). Zdania złożone z milionem przecinków naprawdę źle się czyta :p

  Dobra, tyle ode mnie. I tak coś za długo mi wyszło, a wena już mnie opuściła.

  Czekam na następny wywiad, bo zapowiada się ciekawie...

  Howgh.

  OdpowiedzUsuń
 44. Trochę się pośmiałam bo te pytanie były zarąbiste.
  Nie czytałam wszystkiego bo za dużo literek (tylko te ciekawe). Wywiad jest bardzo spoko. I reszta notek wymiata :D Oby tak dalej :))

  OdpowiedzUsuń
 45. Wywiad był okej, ale za bardzo brałeś stronę Gosi. Monika

  OdpowiedzUsuń
 46. Może teraz żeby było po równo zrób wywiad z Gabisia9 ?

  OdpowiedzUsuń
 47. Wywiad szczery, a pytania z sensem. Ogólnie, przyjemnie się czytało.

  OdpowiedzUsuń
 48. Super wywiad, bardzo mi się podoba! Cieszę się, że nie jest z serii takich, jak niektórzy robią, z pytaniami "jaki jest twój ulubiony kolor?" lub "co najbardziej lubisz robić na Stardoll?". Jestem zachwycona! Czekam na kolejne wywiady z tej serii ^^
  Pozdrawiam,
  Sharpay798

  OdpowiedzUsuń
 49. Super ten wywiad :D. Przeczytałam cały, pierwsze pytanie mnie rozwaliło ; )).

  OdpowiedzUsuń
 50. Jestem po stronie Gabisi9 ... Gdyby nie ona na pewno nie byłabyś tak popularna . Według mnie chamsko jest oczerniac kogos na forum bloga ... Nie mozecie po prostu porozmawiac...? Magdomilowicz ... cały czas trzymałes stronę i_am_collector ... wg mnie dobry dziennikarz jest bezstronny . Powinienes teraz przeprowadzic wywiad z Gabisią ... zeby tez miala szansę się wypowiedziec :/

  OdpowiedzUsuń
 51. I_Know_you_want :
  A skąd wiesz, że nie planuje teraz przeprowadzic wywiadu z Gabisią ? ?
  Ja powiem tyle, że nie bd sie na ten temat wypowiadać, jest to kłótnia pomiedzy Gabisią a I_am_collector, i jak one chca sie kłócić to niech się kłócą, to ich wybór .
  Morry1996

  OdpowiedzUsuń
 52. Ja tam trzymam stronę Gosi. Zauważyliście w ogóle jak Gaba się unosi? Gosia pisała to szczerze, a Gabisia tu wstąpiła i już "Po tym jak ja ci mówiłam, ufałam...)" - rozczula się nad sobą. Niby nic dziwnego, ale wywiad to tylko wywiad.

  OdpowiedzUsuń
 53. Genialny wywiad , wciągający XD

  OdpowiedzUsuń
 54. ma..manipulacje?! boje sie ciebie ciociu O.o

  OdpowiedzUsuń
 55. Oo, możesz teraz z Gabą wywiad zrobić ? :D Byłoby ciekawie

  OdpowiedzUsuń
 56. Buahaha takk fragment z Kubą jest rozwalający ;D Ciocia Gosia jako pedofil-to byłoby niezłe xD

  OdpowiedzUsuń
 57. Fioonnaa - dziękuję, "bratnia duszo" D: Mam jeszcze sporo uwag, ale może poczekam na kolejny wywiad ;>

  OdpowiedzUsuń
 58. Jeny co się tak uwzięliście na Gabisię, ludzie się zmieniają ;p

  OdpowiedzUsuń
 59. ♛ Megami ichigo ♛ - stań na moim miejscu i zobaczymy czy się nie uniesiesz :)

  OdpowiedzUsuń
 60. Człowieku, masz dryg to przeprowadzania wywiadów. Od dzisiaj staje się ich fanka.
  Obiektywizmu brak, ale mi to akurat najmniej przeszkadza. Zero standardowych pyta pytań o ulubiony kolor, muzykę, zwierzątko.

  OdpowiedzUsuń
 61. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 62. No właśnie ♛ Megami ichigo ♛ ciekawe czy byś się nie uniosła ;p

  OdpowiedzUsuń
 63. teraz zrob wywiad z gaba ciekawe co ona powie mvahahah xD

  Olkaks1998

  OdpowiedzUsuń
 64. No racja Elegance_cat to prawda to ich sprawa.

  OdpowiedzUsuń
 65. Świetny, ciekawy wywiad, czekam na kolejne... może poznajmy też wersję Gabisi9?
  ____________________________
  zOyeczka

  OdpowiedzUsuń
 66. andzia199/Miu pisze...
  Buahaha takk fragment z Kubą jest rozwalający ;D Ciocia Gosia jako pedofil-to byłoby niezłe xD

  haha
  śmiejcie sie bądz nie, ale propo tych moich sąsiadow to nie raz mi porysowali samochód badz wybili szybe, wkurzyłam sie z mezem i zamontowałam kamere CCTV, mojej sasiadce sie to nie spodobało (matce jednego z gowniarzy co mi dokuczal) i powiedziala że zgłosi mnie na policje za pedofilstwo bo obserwuje dzieci jak ida badz wracaja ze szkoly.... oczywiscie ja wysmiali, bo wg prawa moge miec taka kamere aby chronic swoja posiadlosc.

  OdpowiedzUsuń
 67. teraz mi się z tego smiac chce, ale wtedy niezle mi podniosła cisnienie

  OdpowiedzUsuń
 68. Hahaha zazdroszczę milutkich sąsiadów

  OdpowiedzUsuń
 69. Świetny wywiad! Teraz powinieneś przeprowadzić go z Gabisią9. Będzie ciekawie :3

  LealAngel

  OdpowiedzUsuń
 70. O boże, wywiad że tak powiem zajebisty, potrafisz profesjonalnie zadawać pytania, Magdomilowiczu. Cóż... Wiedziałam, że stosunki między Gabą a Gośką nie są zbyt dobre, ale nie sądziłam, że aż tak się "pożarły". Nie słyszałam o tej kłótni, w której "poleciały szmaty". Zresztą nieważne, nie będę się mieszać w nie swoje sprawy :P

  OdpowiedzUsuń
 71. Ten blog jest super. Będę zaglądać codziennie, bo podoba mi się charakter bloga ;P Pozdro :P

  OdpowiedzUsuń
 72. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 73. ty tam wyżej, znaku zapytania - twoje poczucie humoru świadczy o twojej inteligencji, której jak widać brak. Resztę dopowiedz sobie sam/a

  OdpowiedzUsuń
 74. Widać, że lubisz cytaty z gazet, najpier Existence, teraz Gala.. :p

  OdpowiedzUsuń
 75. Magdomilowiczu, powiem ci szczerze że uważałam cię za gównianą gwiazdę bez talentu która na siłę chce się wybić, jednak myliłam się - wspaniale przeprowadzasz wywiady. Miło się czytało, z chęcią śledziłam kolejne litery. Lektura była bardzo ciekawa :)
  I_Know_you_want, dobry dziennikarz nigdy nie jest bezstronny bo zawsze ma swoje poglądy, posłuchaj radia, poczytaj gazety. Prawda jest taka że każdy człowiek zawsze kogoś obstawia, tyle że tu było to aż nazbyt widoczne :/
  Ja też z chęcią przeczytam co masz do powiedzenia Gabisi9 i co ona ma do powiedzenia nam. Chociaż jak dla mnie i Gaba i Gosia zachowują się niedojrzale wyzywając się jedna z drugą i licytując się która ma większą "klasę". Uważam że dziewczyny nie powinny jeździć po osobach które wolą tą drugą stronie załatwić swoją sprawę między sobą lub po prostu się ogarnąć.

  OdpowiedzUsuń
 76. Kuba, ale Ty to masz pytanka??.. hehhehe.. ale w sumie wywiad super i powiem szczerze, ze dzięki niemu jeszcze korzystniej patrze na Goskę.

  OdpowiedzUsuń
 77. Fajny wywiad . No i zgadzam się z LealAngel , następna niech będzie Gabisia ! ; D

  OdpowiedzUsuń
 78. Ciekawy wywiad, myślę że będzie takich więcej.

  OdpowiedzUsuń
 79. kurde, nawet fajny, ale za długi :/ wiecie już w połowie nie chce się czytać :/

  OdpowiedzUsuń
 80. Świetny wywiad, ciekawy. Nie często można zobaczyć takie o stardoll. Ja poza tym, to chyba nie widziałam ani jednego. Czekam na następne ;)

  OdpowiedzUsuń
 81. @adasiek116

  Od razu mi się ciśnienie podnosi gdy widzę takie dziecinne komentarze. Każdy kto sądzi, że ów wywiad jest długi, to chyba nigdy nie czytał żadnego prawdziwego wywiadu. Ciekawa jestem Twojej miny na widok np. 500 stronicowej książki, skoro odechciewa Ci się czytać tego tekstu w połowie. Tym bardziej jestem zdziwiona, ponieważ w tym przypadku pytania jak i odpowiedzi są bardzo ciekawe i sam tekst bardzo wciąga.

  OdpowiedzUsuń
 82. Przyznam, że wywiad jest,, emejzing''. Choć można wyczuć dyskryminację Gabryśki.

  OdpowiedzUsuń
 83. Gabisia9 - Hmm... No, w sumie tez racja... OK, już się nie wdaję, nie biorę stron, bo chyba obie jesteście sobie winne przeprosiny i zawarcie 'zgody ' .

  OdpowiedzUsuń
 84. Tak mnie zaciekawił, ze aż zostałam obserwatorem :D
  Fajnie, ze nie ma owijania w bawełnę i "przesłodzenia".

  nie_a_ty

  OdpowiedzUsuń
 85. Ale po co wogle Gosia odpowiadała na pytania zwązane z Gabą?Teraz piszesz że nie wiesz o co chodzi.To bezsensu trzeba było nie odpowiadać na tamte pytanie i by nie było takiej afery.Mam jeszcze pytanko jak niby wypromowałaś bloga Gaby?

  OdpowiedzUsuń
 86. MissEmilcia - ??? Dziennikarz PRZEPROWADZAJĄCY wywiad MUSI być obiektywny. On tylko zadaje pytania, to gość wyraża swoje zdanie i opinie ...

  I jeszcze jedno - uwielbiam takie podejście "długie, to nie czytam/czytam połowę, nie chce mi się" i jeszcze chwalenie się tym w komentarzach (jakby było czym...). Szczególnie, że wywiad jest ciekawy (i to nie tylko moje zdanie).

  American - phii, 500 stron? Najlepiej zacząć od "Potopu", jedyne 900 stron :P

  OdpowiedzUsuń
 87. @Fioonnaa,

  A są i dłuższe książki o ''Potopu'', ale po co o tym wspominać, skoro dziecko przeraża widok króciutkiego wywiadu...? Ot tak rzuciłam te 500 stron, nie chodziło mi tutaj o nic konkretnego...

  Pozdrawiam wszystkich miłośników książek :3

  OdpowiedzUsuń
 88. Nie wiem czy to prawda..to co jest napisane w wywiadzie,ale teraz chyba już wiem jaka na prawdę jest Gabi..no i Gosiu mogłabyś powiedziec o tym co masz na nią.

  OdpowiedzUsuń
 89. Nabijam setny komentarz, jeah! :>

  Americanidiot - dla kogoś, kto w ogóle nie czyta nawet prosta fabuła krótkiej "Antygony" może być apokalipsą o.O

  OdpowiedzUsuń
 90. Eh.. nie mówcie, że wszystkie osoby narzekające na długi wywiad nie czytają książek! Ja sama jestem molem książkowym i bez książek życia sobie nie wyobrażam, ale w połowie wywiad robi się nudny... bo ciągnie się ten wątek z Gabisią i w zasadzie nie ma się o czym rozczytywać.

  OdpowiedzUsuń
 91. Kejt - Ty nie miałaś ochoty na dalsze czytanie, bo wywiad Cię nie ciekawił, a adasiek116 twierdzi, że tekst jest za długi. Różnica D:

  OdpowiedzUsuń
 92. Ludzie, jak Wy czytacie lektury jeśli taki wywiad uważacie za zbyt długi O.o? A co do braku bezstronności: bzdura. posłuchajcie sobie wywiadów w radiu to powiecie, że powinni wywalić dziennikarza, bo trzyma stronę pytanego -.-. wywiad dobry, nie nudziłam się. byłam ciekawa co gośka powie dalej a o to właśnie chodzi.

  OdpowiedzUsuń
 93. Powiem tylko tyle, że wywiad jest mocny. A ogólnie to myślę, iż to dopiero początek, a kwestią czasu jest, kiedy pojawią się prawdziwe brudy i polecą niezłe słowa.. Może to tylko moje odczucie, ale napięcie jest spore i wystarczą dwa, czy trzy słowa, aby Gosia, czy Gabrysia powiedziały całą prawdę, łącznie ze szmatami.

  OdpowiedzUsuń
 94. a blondina została ncg. słitaśnie

  OdpowiedzUsuń
 95. Można by połowę spokojnie wyciąć, bo się dłuży... Idź na jakość, nie ilość!

  OdpowiedzUsuń
 96. Ja jestem wielką miłośniczką książek i nie uważam wywiad za długi, wręcz przeciwnie, chciałabym przeczytać więcej.

  Fioonnaa, chyba nie masz żadnego pojęcia o dziennikarstwie. Każdy nawet podświadomie bierze czyjąś stronę i zawsze to widać. ŻADEN dziennikarz ani inna osoba nie jest bezstronna.

  OdpowiedzUsuń
 97. Nie wiem, wywiad jest niezły. Co do Magdomilowicza - to jakoś nie bardzo mnie pociąga, ale nie znam go bliżej. Nie mnie oceniać. Dobre pytania.

  OdpowiedzUsuń
 98. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 99. Gusia - tjaaa ... Czy widziałaś kiedyś w gazecie, żeby dziennikarz OBRAŻAŁ jakąś osobę? -.- Jeżeli chce wylecieć z pracy - to owszem.

  Dziennikarz ma własne zdanie i może je wyrazić np. w felietonie, ale w wywiadzie jego rolą jest TYLKO i WYŁĄCZNIE zadawanie pytań, a nie mówienie, co sądzi o tym czy o tamtym. Rzeczywiście, podświadomie może mieć własne zdanie, przecież nikt mu tego nie zabroni 0.o

  OdpowiedzUsuń
 100. Fioonnaa, tak, wiele razy jeden drugiego obraża, ale nie używając wulgaryzmów, tylko wyrażając własne zdanie. To samo zrobił tu MM. Ty chyba nie pojmujesz że osoby które coś w dziennikarstwie znaczą nie wylatują od razu, ponieważ mają kontrakty, ponieważ są dobrzy w tym co robią. Posłuchaj sobie TOK FM to zobaczysz jakie są tam kłótnie. I błagam cię, swoje nietrzeźwe myślenie zostaw zanim coś napiszesz.

  A teraz mnie zjedź jeszcze bardziej słit PrOo Elo Mr tekstem.

  OdpowiedzUsuń
 101. LUDZIE, potraficie odróżnić felieton, rozprawkę od wywiadu? -,- Zgadzam się z Fioonnaa
  MissEmilcia - a może wytłumaczysz mi, co znaczy "słit PrOo Elo Mr tekst"? Szukałam w słowniku, ale wiesz, taki pokemon jak ja... Proszę, daję ci pole do popisu ;>

  OdpowiedzUsuń
 102. Dodam coś od siebie :>

  Odezwę się na temat Stardoll i My kiedyś lubiłam czytywać tego bloga , był ciekawy kiedy Gabi prowadziła go z Gosią lub Alex.Hall , ale teraz to jedno wielkie skupisko reklam , czyli jednym słowem ' tandeta ' . Pozwolę sobie powiedzieć , że ten blog to żerowanie na czytelnikach.... Niby Gabi robi tam jakieś konkursy i loterię , no ale trzeba kliknąć w reklamę obok :/ . Jeśli 600 osób kliknie to ile Gabisia bedzie miała kasy ? No , ale to idzie na konkursy....

  Think....

  OdpowiedzUsuń
 103. Dziennikarz przeprowadzający wywiad ma za zadanie zadawanie pytań. I sęk w tym, w jaki sposób je zada. Taka osoba nie ma prawa nikogo obrażać. Nie możecie tego zrozumieć? Na koloniach dziennikarskich, na których byłam, wszystko było po kolei omawiane z kobietą, która ma jakieś doświadczenie, pracuje w "Gazecie Wyborczej". To Gosia ma się tu wypowiadać, nie Kuba... Już go tak nie brońcie, no :D
  Huh, jaka zacięta dyskusja :d

  OdpowiedzUsuń
 104. Popieram opinie the.zuziaQ i fionnaa .

  Gusia i MissEmilcia1997 , to jedna ta sama osoba.
  Długie wywiady właśnie przyciągają! Chociaż sama osobiście nie lubię czytać książek to ten wywiad czytało mi się bez najmniejszego znudzenia.

  Co to stardoll i my, to blog ten był kiedyś o wiele, wiele razy lepszy. Teraz zmienił się ten blog w skupisko reklam i LOSOWAŃ, które polegają na kliknięcie w reklamę, a Gabi tym sposobem dużo zarabia, no ale w końcu to jej blog.
  Chociaż do bloga Gosi, też mam kilka uwag, ale na razie ich tutaj nie opublikuje.

  ~Zuulaa

  OdpowiedzUsuń
 105. http://sarkastyczne-spojrzenie.blogspot.com/2011/05/welcome-back.html - wszytsko zawarłam tutaj.

  Magdomilowiczu, nie ładnie tak plagiatować cudze blogi.

  OdpowiedzUsuń
 106. Ludzie po co wy się kłocicie jaki powinien być dziennikarz a jaki nie?

  Przecież to blog, ma on dostarczać rozrywki,
  MM nie jest dziennikarzem, ale to nie znaczy że nie może się w niego bawić. Wywiad miał być kontrowersyjny, jakby on się nie wypowiadał to sądzę że nie był by taki interesujacy jak jest obecnie.

  Pamietajcie że to blog i piszą tu nastolatki a nie zawodowi dziennikarze, nie wiem czego wy wymagacie, moim zdaniem troszeczke przesadzacie.

  OdpowiedzUsuń
 107. Fajny wywiad :) Trochę się pośmiałam, jednak ta Wasza kłótnia... nie wypowiem się na ten temat. Nie wtrącam się.

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 108. Do Gabisia9: Oj Gabisiu skąd u ciebie takie słownictwo się wzięło, jak odwal się. Teraz poznałam o tobie całą prawdę i myślę, że jesteś taką chamską i bezczelną dziewczyną. Sława ci w głowie zawróciła i przez nią wymuszasz od innych coraz więcej stardollarów na reklamy. Jesteś samolubem i tyle. Nie dziwię się Bella.996, że odeszła, poczekaj, a zobaczysz, że VenusVirgin też odejdzie.A teraz pozwól, że coś zatytułuje - "NIE MA WYJĄTKÓW CO DO CEN, NAWET JEŚLI KOGOŚ BARDZO DOBRZE ZNAMY LUB SĄ NASZYMI PRZYJACIÓŁKAMI!" - Wiem, że niektórzy z was też tak robią, lecz wybrałam Gabisię, bo ona jest tu głównym tematem. Otóż Gabisiu dla mnie przyjaciele są w najważniejszych 3 rzeczach na świecie. Nigdy ich na nic bym nie wymieniła. A więc pisze to po to, że reklamy są dla mnie dla osób nieznanych takich jak ja, wobec ciebie, a dla mnie przyjaciel mógłby sobie wstawić reklamę z 1 000 000 słowami i nic by na to nie zapłacił, bo przyjaźni nie da się kupić. Jeszcze nigdy nie widziałam bloga, który by tak pisał. Jedynie na twoim blogu istnieją takie słowa. Ceny są masakryczne, niedługo to będziesz nawet brała po 500 sd. Na blogu i_am_collector i aly_i_aj wraz z załogą blogową ceny są po 100 stardollarów co rozumiem, bo to nie bóg wie jaka cena. Ale twoja? 333 stardollarów to strasznie dużo. Nie decyduje za ciebie, ale ja na twoim miejscu zmieniłabym swój charakter, ale rób jak chcesz, nie wtrącam się już. I dla twojej wiadomości nie wstydzę się podpisywać. Przepraszam wszystkich za ten długi komentarz.

  Gunia35

  OdpowiedzUsuń
 109. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 110. Gunia350 na blogu Gosi jest ponad 2000 obserwatorów i komentuje max 35 osób (chyba że są loterie mk itd) a u Gaby ponad 6000 obserwatorów i komentuje przy jednym poście ponad 60 osób

  OdpowiedzUsuń
 111. Jak widać GOSIA MA 27 LAT, A GABISIA - 15 ! Ojj nieładnie pisać takie kłamstewka XD Ja tam nic nie mam do gaby, lubię ją i można powiedzieć, że jestem po jej stronie, czy ty się komuś podoba czy nie ;p W sumie to komuś powinno to wisieć ;p

  OdpowiedzUsuń
 112. Ja tak ja koleżanka wyżej, lubię Gabę. Jest miła i fajna. Ma fajne blogi, a dwa jak dla mnie najlepsze to: Kolorowa Dusza no i SD i my. Nie wiem dlaczego wszyscy się uwzięli na Gabrysię. Przez jakiś głupi wywiad? Mnie ten wywiad nie poruszył. Był nudny jednym słowem, zaczynał się fajnie, a potem Gaba i ona taka, albo taka, i wszystko na nią. Jestem ciekawa wywiadu a Gabisią. Dziwicie się jak uniosła się Gaba to ciekawe co zrobi Gośka.

  Hannah6Montaba8

  OdpowiedzUsuń
 113. Gunia35
  Mylisz się. Blog Gabii jest tak sławny, że darmowa reklama byłaby skandalem. Nie wiem po czyjej jestem stronie, wiem tylko, że Gaba jest wymagająca, ale ona płaciła Gosi. Jeżeli nie chhciałaś pisać mogłaś odejść, "cisnienie by ci nie podskakiwało".

  ~~~~~~~~~~~
  MissAvrill14

  OdpowiedzUsuń
 114. Cóż, patrząc na wasze komentarze również postanowiłam napisać coś od siebie. Nie wiem po co najeżdżacie tak na Gabę. W ogóle myślę, że lepiej będzie jeśli Gosia i Gabrysia wyjaśnią wszystko między sobą, a tak tłum ludzi, w ogóle nie poinformowanych o zaistniałym konflikcie wcina się do ich spraw. Moim skromnym zdaniem - Gosia postąpiła wyjątkowo niedojrzale. Nikomu nie jest miło, gdy ktoś obraża go na dość popularnym blogu. Owszem, strona ta ma być kontrowersyjna, ale bez przesady - aby dla rozrywki ranić kogoś?...

  Co do reklam - uważam, że powinno się polecać za darmo blogi naprawdę godne polecenia:D

  OdpowiedzUsuń
 115. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 116. Lepiej czyta się te komentarze, niż wywiad. Żartuje...

  OdpowiedzUsuń
 117. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 118. Ja się nie wypowiadam co do tej afery , ale przeczytałam całe 3 wywiady i moim zdaniem są świetne ;d

  OdpowiedzUsuń