piątek, 3 czerwca 2011

Pyrokar złodziejem!?

Pyrokar - Chłopak który znany jest tylko z tego, że jest znany. Nie osiągnął do tej pory nic, czym warto było się poszczycić, no poza pokaźną  kolekcją cenności, które prawdopodobnie ukradł.

_______________________________________________________________________
_______________________________________________________________________

Kilka dni temu zgłosiła się do mnie dziewczyna o nicku asnakamucza90. Otóż została okradziona przez niejakiego Pyrokar, typową gwiazdkę Stardoll. Chłopak wykorzystał jej naiwność i najzwyczajniej w świecie ją oSKUBAł. Dosłownie. Miedzy nimi miało dość do wymiany. Pyro obiecał asnakamucza90 Skuba Dress w zamian za Heart Print Blazer z 2 kolekcji LE.

Przede wszystkim dziewczyna dała się złapać na jakże łzawa historyjkę jak to MajkaOlkowicz12 okradła jego. Wierząc ślepo w to co mówi, sprzedała mu za 1 sd, po czym usłyszała tylko "hahahaha" i została wywalona ze znajomych Pyrokara. Z pomocą phb10 spróbowała odzyskać marynarkę. Nasz inteligentny złodziejaszek oznajmił jednak, że "ona sobie na to zasłużyła". Tylko czym?

 ____________________________________________________________________
____________________________________________________________________

Jak donoszą źródła asnakamucza90 nie jest jedyną ofiarą jego zbrodni. Kajaxdd144. również może zaliczyć się do tych których wydymał.

Ostrzegam więc Was wszystkich. Nie ufajcie mu! Nie dajcie mu się oszukać. Nie dajcie się oszukać nikomu, kogo nie jesteście pewni, bo możecie tego gorzko żałować!

                                                                                                          Całuje&ściskam MMilowicz 

136 komentarzy:

 1. Pisze z konta brata ;d Bardzo ci dziekluję za ta notkę! Naprawdę uważajcie na niego! Niestety,LE nie odzyskałam i jakos się na odzyskanie nie zanosci. A Kai ukradł 6 rzeczy w tym LE 4 kol, 2 DKNY z 1 kol i inne.

  asnakamucza90

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadzam się , mnie też oszukał :) Ale mogę mu udowodnić , że powinien czekać na wezwanie do sądu , bo pozwanie na policję - już poszło :)

  Tysiek082_xDD

  OdpowiedzUsuń
 3. To link do rzeczy które ukradł mi Pyrokar oraz MajkaOlkowicz12 http://i55.tinypic.com/2j1akis.jpg

  OdpowiedzUsuń
 4. Tytuł- Pyrokar, nie Pyrkor- szczegół. Teraz o nim wszędzie głośno, kiedy ludzie zmądrzeją i zaczną uważać na osoby z, którymi się zadają?

  OdpowiedzUsuń
 5. Został ' Naczjonal kołer bojem ', ale to nic takiego. Zwykły drań i tyle. Broni się tym, że LEGALNIE kupił to w sb.Była o tym nota na uzaleznionych. Rozwinęła się niezła jadka, ale o takie rzeczy już na policję ?! LUDZKA GŁUPOTA.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zbyszka , on nas zastraszał , a więc za zastraszanie też grozi kara :) Przeczytaj sobie w kodeksie prawnym :)

  Tysiek082_xDD

  OdpowiedzUsuń
 7. Hihih. Jestem znany z CB, National Coverboya, i kliku innych osiągnięć. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Teraz CB/CG może być prawie każdy. Wystarczy tylko duże zaplecze finansowe. A kilka innych osiągnięć to...? :)

  OdpowiedzUsuń
 9. -.-' gadałam z Nim jak rzekomo Go okradli..

  TrendyLuLa23

  OdpowiedzUsuń
 10. Takiech ludzi jest po prostu żal..

  OdpowiedzUsuń
 11. ...ale Pyrokar nie ma scuby od dawna więc .. jakieć podejrzane ..pisałam do niego z miesiąc temu bo chcialam kupić blazer i scube , napisał narpierw ze scube ma , a potem że jednak nie ma tylko ma bussik .. napisałam do niej i chciała mnie oszukać też .. nie wiem czy oni sie jakoś zmówili czy co ?


  Ale ludzie zastanówcie się ( ty też Pyrokar) nie wierzę że idziecie na policję i Wam to przyjmują bo to wirtualna gra , uwierzcie mi moja koleżanka z reala została okradziona z cenności w tym scuba i wiele innych DKNY i ELLE i jak poszła z tym na policję to ją wyśmiali i powiedzieli , że ma sobie znaleść ''stardollową policję ''

  OdpowiedzUsuń
 12. Chupa Chups - ma ponieważ po tym jak podobno MajkaOlkowicz12 mu ją ukradła a następnie oddała próbował nabrać jeszcze kilka osób. Do tego miałam dostać ją ja ale to szczegół...

  OdpowiedzUsuń
 13. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 14. Dla mnie to wszystko jest patologią =.=

  OdpowiedzUsuń
 15. Zbyszka , a jakby ktoś Ciebie oskubał z około 200 zł ?:) Jaka jest Twoja reakcja ?:)

  OdpowiedzUsuń
 16. Ale ja ciebie nie oskubałem kochanie

  OdpowiedzUsuń
 17. Pyrokar jesteś z siebie dumny? Zrobiłeś tylko z siebie zwykłego złodzieja i jeszcze sie tym afiszujesz. Kochany naprawde jest mi przykro, że tacy ludzie się rodzą. Jedna wielka efronteria.

  OdpowiedzUsuń
 18. Nie wiem co mam wgle o tym myśleć..

  OdpowiedzUsuń
 19. Tak, jestem dumny. W oczach innych jestem złodziejem, ale ja nic nie ukradłem. TO WY, naiwniacy. Administracja ostrzegała przed przekrętami. Przykro mi. Ja jestem wrednym socjopatą, kochani.

  OdpowiedzUsuń
 20. Nie nazywaj nas kochanymi , bo jak mówiłam " Wojna .. dopiero się zaczyna " :) Umiesz utylizować 5 rzeczy w ciągu 2 sekund i udajesz , że robisz to naprawdę :) Jakby ktoś chciał dowody rozmowy z Tymusiem to proszę bardzo gg : 5255199 :)

  OdpowiedzUsuń
 21. Pyrokar cieszy Cię to że jesteś wredny? Cieszysz się, że sprawiłeś komuś przykrość? Ogarnij się człowieku, bo w taki sposób nic nie osiągniesz.
  Chciałeś sławy.. Gratuluję. Gadają o Tobie. Niby super ale co Ci z tego, skoro teraz wszyscy Cię nienawidzą? My jesteśmy naiwniacy? No cóż, wolę być naiwniakiem niż człowiekiem który jest wredny i wykorzystuje słabszych. Baw się dobrze sam ze swoim wielkim ego, bo tutaj na pewno poparcia nie znajdziesz.

  OdpowiedzUsuń
 22. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 23. Nie wtrącam się do kłotni. Powiem tylko, że częściowo jest to wina tych osób co się nabierają.

  OdpowiedzUsuń
 24. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 25. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 26. "I dla ciebie jestem Per Tymoteusz, Per Pyrokar, nie Tymusiek"

  A mogę Ci mówić 'złodziej' ? :)

  OdpowiedzUsuń
 27. Mamy do czynienia z kupnem w starbazaarze rzeczy, nie z włamaniem na konto, więc ten paragraf odpada.

  OdpowiedzUsuń
 28. Komentarz Smilice - 'lubię to' ;D

  Zgadzam się też z Zuzannamos, to jest regulowanie prawnie. Z tym, że wiele osób nie wie, że można coś takiego zgłosić, a jeśli policja akurat stwierdzi, że jest to przestępstwem, to OK. Gorzej, jeśli osoba sprzedająca Pyrokarowi rzeczy za 1 sd, robi to świadomie.

  A co do samego 'Tymoteusza, Pyrokara, nie Tymuśka" to takim zachowaniem nie zjednoczy sobie ludzi a będzie po prostu zwykłym złodziejem i jak sam powiedziałeś będzie nienawidziło cię 200 osób. Wierz mi, nienawiść jest o wiele mocniejsza niż pozytywne uczucia.

  To tyle. Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 29. znowu z konta brata,bo jestem u niego na studiach.
  ja ci powiem Tymoteuszu (gdzies mam jak chcesz by na ciebie mowiono),albo raczej podły,przebiegły złodzieju. Wiedz,ze niedługo wykupie reklamy gdzie tylko bedzie sie dało i z 200 sób,które cie nie nawidzą (przynajmniej sie przyznałes ,ze ponad 200 okradłes) zrobi się z 2 000. Potem tylko : zgłoś i nie masz konta. Chociaż bardzo chce odzyskac moj blazer z LE wiem,ze tak wredna i wścipska osoba mi go nie odda. PS: Jesli myslicie,ze on tych rzeczy nie ma to sie grubo mylicie :) On ma zamknięty pokoj i tam sa te rzeczy. Na poczatku ten pokoj byl otwarty ,ale jak zobaczyl,ze nie zartuje i zrobiłam z tego wszystkiego afere zamknął ten pokój.

  asnakamucza90

  OdpowiedzUsuń
 30. Te osoby wystawiły mi rzeczy z pełną świadomością. :)

  OdpowiedzUsuń
 31. Matko pyrokar ogarnij się .. przynajmniej już nie oskarżają o nic Julitkqa93 .. bo czytałam o niej na innym blogu , ale nie wiem czy to prawda ,

  OdpowiedzUsuń
 32. Ale jego scube cały czas ma taka dziewczyna bussik , bo z nią rozmawiałam kilka dni temu w sprawie kupna (?)

  OdpowiedzUsuń
 33. Tymciu, Tymciu, Tymciu... Mamusia cię nie kocha? Koledzy cię biją? Kto cię tak skrzywdził kochanie?
  Ewidentnie w realu jesteś traktowany jak totalne gówno, więc na stardollu to ty chcesz być gnębicielem. Tymoczku jaką masz korzyść z posiadania tych kilku pikseli skoro nawet nie możesz ich pokazać? Piszesz, że gdzieś masz opinię innych. Gdybyś naprawdę miał jaja ubrałbyś się w te rzeczy. STOP. Nie zrobisz tego, bo wtedy wszyscy wiedzieliby, jaka z ciebie gnida i żadna polskojęzyczna owieczka nie złapałaby się na twoje sztuczki.

  OdpowiedzUsuń
 34. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 35. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 36. Zuzanna dziękuję :) Sprawa trafiła juz 0 9 rano na komendę. Co ciekawe policja mi powiedziała,ze juz była jedna skarga na ta osobą z mojego miasta 0.0 a ja mieszkam w Szczecinie,a to nie zbyt duza miejscowość ;)

  asnakamucza90

  OdpowiedzUsuń
 37. Ale jaka umowę? Stardoll to nie portal aukcyjny. Wszystkie rozmowy na chacie nie zobowiązują do żadnej umowy, inteligencjo. GDYBYM WŁAMAŁ SIĘ KOMUŚ NA KONTO - rozumiem, wtedy musiałbym ponieść odpowiedzialność karną. A we wszystkich przypadkach nikomu się nie włamałem ani nikomu nic nie ukradłem, bo gdyby kupowanie w starbazaar było kradzieżą, to zostałem oszukany już 500 razy.

  OdpowiedzUsuń
 38. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 39. EJ! X.X NIE MOGĘ WEJŚĆ NA KONTO. SKĄD ZNACIE MOJE HASŁO? ODDAJCIE MI JE! Proszę!

  OdpowiedzUsuń
 40. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 41. Jesteś wredna. Może i mi się należy, ale odzyskam to konto. -.-

  OdpowiedzUsuń
 42. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 43. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 44. NO JASNE, nie mam co robić tylko udawać włamanie. Nawet nie wiem czy ktoś sprzedał te rzeczy, więc....

  OdpowiedzUsuń
 45. zalogowałem się przez fejsa na stardoll. dowiem się, czy to byłaś ty.

  OdpowiedzUsuń
 46. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 47. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 48. Czasami zastanawiam się dokąd ludzka głupota może dojść ... czytając komentarze dodane przez tego jak mu tam... coś na "P" już wiem że ta głupota nie ma granic.
  pozdro "P".

  OdpowiedzUsuń
 49. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 50. A ja tam gościa podziwiam, inteligentny gość wie jak łamać prawo, wcale tego nie robiąc. Nie da się go podpiąć pod żaden paragraf, istne mistrzostwo~!

  OdpowiedzUsuń
 51. Dzięki : ) Ale nie złamałem prawa. XD

  OdpowiedzUsuń
 52. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 53. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 54. Pyrokar - Ano proszę, choć nie ma za co dziękować, bo nie schlebiam, tylko stwierdzam fakt. No i rzeczywiście, prawa nie złamałeś, źle to ujęłam w słowa ;P

  Zuzannamos - Po pierwsze: Jedynym moim idolem jestem ja, KRL, Pratchett i Gaiman. Żaden Tymoteusz (czy tam Tymcio, Tymek, Tymeczek, Pyrokar - jak kto chce). Nigdy nie sugerowałam, że powieszę sobie jego plakat nad łózkiem.
  Po drugie: Nie podziwiam złodzieja, tylko inteligentnego faceta. Widzisz różnicę?

  OdpowiedzUsuń
 55. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 56. Wiecie co ?! xD
  Jak tak czytam,czytam i czytam te komentarze i zobaczyłam pewną osobę - Pyrokar - czy coś tam xd ZObaczyłam , że się niczego nie wstydzi ,że ma 0 IQ , a także to jak '' doskonale'' umie kłamać , aby się wymigać z sytuacji... Jesteś wredny - co nie jest jak według Ciebie ZALETĄ !

  OdpowiedzUsuń
 57. Cenię sobie Pyrokara inteligencję - co nie znaczy jednak, że go w pełni szanuję i chciałabym mieć z nim do czynienia. Traktowałabym znajomość z nim raczej jako doświadczenie ciekawe, ale na pewno nie zaufałabym mu.
  Cóż ujmę to tak: Pyrokar raczej mi jest obojętny, mój podziw budzi tylko siedzący w nim Pyrokar-inteligentny.

  Czemu jest inteligenty? Dla mnie to logiczne - wie jak i kogo wykiwać. Musi się raczej znać na ludziach, skoro podjął próbę oszukania akurat tej panny. Raczej zdawał sobie sprawę z tego, że byle kto nie nabrałby się na wymianę Scuba-LE (no błagam, to idiotyczne!).
  Poza tym ładnie się broni i zna regulamin. A ja znajomość regulaminu uważam za pewien przejaw zdrowego rozsądku, bo tylko skończony idiota nie chce znać własnych praw i klika "Zgadzam się z regulaminem" bez zapoznania się z paragrafami. Jakby poszkodowana w tej sprawie miała pewne pojęcie o regulaminie - nie robiłaby afery, bo Pyrokar ślicznie wyminął się z poszczególnymi zasadami.

  I nie, pytanie mnie nie uraziło absolutnie - bo przynajmniej ty nie rzucasz się na mnie z paszczą i nie sugerujesz, że jestem gÓpia i śmierdzę, tylko po prostu pytasz.

  OdpowiedzUsuń
 58. Hahaha, Ziutencja, masz fajne zdanie:D
  Cenisz go sobie za to, że potrafi wykiwać ludzi. XD
  Spoko, nic do Ciebie nie mam;>

  OdpowiedzUsuń
 59. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 60. To wszystko zależy od podejścia. No i, to że te wszystkie osoby sprzedały mu rzeczy świadomie i dobrowolnie, to jest dla mnie nie do zrozumienia.

  OdpowiedzUsuń
 61. Hahahahahahahaha to jest żałosne, gdybym nim była to po takim czymś wstydziłabym się dalej grać w tą grę. A poza tym chyba gryzło by mnie sumienie, wstyd chłopcze

  OdpowiedzUsuń
 62. Ja, na miejscu poszkodowanej, pomyślałabym i nie wymieniałabym się za LE czy coś. To oczywiste, że kiedy wymieniasz rzeczy, to na 70% zostaniesz okradziony. Ale oczywiście konsekwencje są po,całym zamieszaniu. Także tej naszej ''poszkodowanej'', życzę żeby więcej tego nie robiła:D

  Ta wiadomość wywołała u wszystkich burze! Ilość komentarzy jest wielka, bo co po niektórzy urządzili sobie pogawędkę:)

  A co do ciebie Pyrokar, to musisz mieć nauczkę. Może się zmienisz.. Ale to małe szanse...

  OdpowiedzUsuń
 63. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 64. Zuzannamos - Co do stwierdzenia, że złodzieje nie pochodzą z dobrych rodzin, a raczej z patologicznych... Z tym to bym się zgodziła.
  No i, nie żeby mi zależało, ale rozmowa może niebezpiecznie zejść na na temat publicznego prania rodzinnych brudów, wywlekania mHrocznych przeszłości, dziwnych teoryji na temat Tymkowego środowiska i innych pierdół. Lepiej po prostu skończyć rozmowę, o tak.
  I jeszcze chcę powiedzieć, że to nie musi być kwestia złego wychowania - przypadek Tymka bardziej zalatuje socjopatią (zanim ktoś to uzna za żart - niech pogrzebie w Internecie i porówna objawy z zachowaniem bohatera naszej telenoweli).

  Aśerozpisałam! Znowu!

  OdpowiedzUsuń
 65. Ja nie wiem ale ja jestem po stronie Pyrokar
  Ludzie trzeba byz mądrzejszym przed szkodą !!
  Ja w necie nikomu nie wierze

  OdpowiedzUsuń
 66. Nie jestem z patologicznej rodziny. Mam tak samo, jak Wy. Nie wyróżniam się niczym od Waszych rodzin.

  OdpowiedzUsuń
 67. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 68. Dobra.. Koniec. Żeście się już dużo oczernili.Nie wiadomo czy ktoś jest z rodziny patologicznej czy nie. Nawet takie osoby, pomimo że wychowują się w dziwnym środowisku, potrafią być mądre. Może Pyrokar ma kompleksy i chce się wyżyć w necie..

  OdpowiedzUsuń
 69. Po krótkich namysłach doszłam do wniosku że kradzieże prawdopodobnie go dowartościowywują w jakiś sposób

  OdpowiedzUsuń
 70. No i właśnie o tym pisałam - dzieci drogie, koniec z domysłami na temat patologicznych rodzin, kompleksów i dowartościowania.

  Oczerniajcie się, po czemu by nie, ale życia prywatnego w piksele nie mieszajmy.

  OdpowiedzUsuń
 71. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 72. Zuzannamos - to nie jest kwestia tego, że za mało ludzi wie o złodziejstwie Pyrokara, tylko raczej tego, że są naiwni. Jakby nie byli totalnymi debilami i wiedzieli, że wymiana czegokolwiek na Scubę jest raczej niepoważna, nie byłoby takich afer. I żadna wielka akcja tego nie zmieni, bo zawsze znajdzie się jakiś żałosny, zachłanny na cenne ciuszki tępak.

  OdpowiedzUsuń
 73. według mnie to Pyrokar ma dużo racji . Wcale w tej chwili go nie popieram , po prostu one dobrze wiedziały za jaką cenę wystawiają te rzeczy . Pyrokar wykorzystał to i koniec . Tych ubrań już nikt nie odzyska :P

  OdpowiedzUsuń
 74. Każdy jest z takiej rodziny na jaką opine zapracują rodzice..

  Rozumiem, że go nie lubicie ale powiedzcie mu to a nie od patalogi się wyzywacie nie wiedząc nic o nim tak naprawdę...

  OdpowiedzUsuń
 75. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 76. Ziutencja ma rację ...
  Eh. Trzeba umieć manipulować ludźmi. Cóż, jak widać, wiele osób nie mogło się oprzeć " urokowi " Pyrokara. Hah, " znajomość " z nim to byłoby ciekawe doświadczenie. Fakt, jest w pewnym sensie złodziejem, ale wg prawa nic złego nie zrobił i pięknie nam to udowadnia. Polecam przeczytać także regulamin Stardoll, a nie tylko klikanie " Zgadzam się z regulaminem ".
  Policja raczej nie wiele zrobi.

  A Ci, co się dali nabrać byli po prostu nieostrożni, naiwni, i zachłanni na cenne ciuchy. Na przyszłość zapewne nie będą tak robić. (:

  OdpowiedzUsuń
 77. Teraz bronicie tego kto to zrobił? Może po części jest to wina ofiary bo była naiwana. Ale skoro Pyrokar jest sławną osobą skąd mogła wiedzieć, że jest oszustem? Sorry ale tego nie można inaczej nazwać. Po prostu oszukałeś te wszystkie osoby, które Ci zaufały. I do tego jesteś z siebie dumny. Nie nawidzę takich ludzi.

  Właśnie dlatego ludzie przestają wierzyć komukolwiek. Zaczyna się to w grze kończy w życiu realnym i potem ludzie nikomu nie wierzą - nawet tym którzy wcale nie są źli.

  OdpowiedzUsuń
 78. Wera - Pyrokar jest słwany m.in. z oszustwa. : 3

  OdpowiedzUsuń
 79. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 80. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 81. Dobra.. Ja się nie chce wypowiadać.. Może Pyrokarowi prędzej czy później, usuną konto...

  OdpowiedzUsuń
 82. Lucyferka - nie wszyscy o tym wiedzieli.

  OdpowiedzUsuń
 83. Ludzie! Przecież pyrokar oszukał te dziewczyny! Obiecał im zamianę, a potem nie dotrzymał obietnicy, a to jest karalne.
  To tak jakby któraś z Was chciała kupić coś na jakiejś stronie internetowej.. zapłacicie za tą rzecz, a jej nie dostaniecie.
  Jak byście się czuły?
  Oszukane..Okradzione..

  OdpowiedzUsuń
 84. HeloKity - Racja, czułybyśmy się oszukane, okradzione, źle ... Dlatego należy uważać na tego typu stronach internetowych.
  Nie dotrzymanie obietnicy nie jest karalne.
  Z prawnego punktu widzenia, wszystko jest legalne. Gorzej z moralnego ...

  OdpowiedzUsuń
 85. Lucyferka - a właśnie, że jest karalne. Już nie raz słyszałam, że ktoś oszukiwał w internecie przez takie naciąganie.. ktoś zgłosił to na policję i ta osoba miała wyrok w zawieszeniu i musiała zapłacić nie małą sumę.

  OdpowiedzUsuń
 86. HeloKity - Nie dotrzymanie obietnicy ? Um ... Zatem każdy musiałby otrzymać wyrok w zawieszeniu. Kurde, kolejki by były jeszcze większe, na wyroki by jeszcze dłużej się czekało, a sąd by pływał w " nie małej sumce " nas wszystkich. ^ ^ Niezłe.

  OdpowiedzUsuń
 87. Stardoll - internetowa gra polegająca na ubieraniu lalek.
  Allegro - portal aukcyjny

  Stardoll to nie Allegro. Za nie dotrzymanie obietnicy na Stardollu nic złego Ci się nie może przydarzyć, ale na Allegro tak :)

  OdpowiedzUsuń
 88. Pyrokar - A co jeśli zinterpretujesz to jako danie obietnicy np. : Jak coś zrobisz to coś Ci dam ? *
  Każdy TAKĄ obietnicę z pewnością złamał.
  Chodziło mi o wieloznaczność zdania HeloKity.

  * Nie doszukiwać się podtekstów, to przykład. ; 3

  OdpowiedzUsuń
 89. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 90. Zuzannamos - Domyślam się, że masz na myśli też mnie. ; x
  Nie, nie popieram działań Pyrokara, ale po prostu do niego pewien rodzaj podziwu do jego inteligencji. Trzeba być w tym dobrym, żeby umieć nabrać tylu ludzi.

  OdpowiedzUsuń
 91. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 92. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 93. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 94. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 95. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 96. Szczerze mówiąc to nauczka dla wielu, żeby nie ufać nieznajomym na stardoll.
  ___________
  zOyeczka

  OdpowiedzUsuń
 97. Prykomat?
  Taki automat co pryka?
  Jakaś przyprawa?
  Twojej koleżanki wynalazek?

  Eh.. Nie pisz bez sensu, bo co to ma z tym wspólnego? ;/

  OdpowiedzUsuń
 98. Odpowiedzi
  1. 10 zł można przeboleć c: ale rzecz, na którą wydałaś kilkaset sd i szukałaś jej z miesiąc to już gorzej :)

   Usuń
 99. Beauty - 10 zł to nic w porównaniu z innymi rzeczami.

  OdpowiedzUsuń
 100. Pyrusiu, Tymusiu, czy jak tam (nie) wolisz: nie złamałeś prawa, ale i tak zachowałeś się jak świnia. Wyobraź sobie jakaś Anie czy Beatkę, która powiedziała przyjaciółce, że podoba jej się chłopak. Przyjaciółka to rozgadała. I co? Beatka płacze, a "przyjaciółka" mówi, że "skoro nie złamała prawa, nie zrobiła nic złego". I co? Czy przyjaciółka Ani ma rację?

  OdpowiedzUsuń
 101. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 102. Niby sprawa nie dotyczy mnie, ale jednak powiem, co myślę o tym wszystkim i nie tylko - o kradzieżach na Stardoll.
  Cóż, asnakamucza90 dała się oszukać. Nikt jej nie kazał przeprowadzać transakcji z Pyrokarem (wymiany i sprzedaże powyżej 500sd są na Stardoll zabronione). W Internecie, a nawet w realnym życiu nie można do końca wierzyć nikomu. Każdy dąży do bogactwa, a jak każdy wie, po "trupach" najlepiej. Po pierwsze - nie można wierzyć w każdą historyjkę, jaką ktoś ci opowie, bo większość z nich - przyznajmy - nie jest prawdą. Po drugie - kochani, musicie myśleć, przecież to wy dajecie się oszukać, zamiast poszukać jakichkolwiek informacji na temat osoby, z którą się wymieniamy, to bezmyślnie idziecie pierwsi. Oszusta można łatwo sprawdzić, bo taki będzie się bronił, żeby tylko nie być pierwszym. Oczywiście pomijając fakt, że wymiany można dokonać tylko za zgodą Adminów (wyjątki?). Zamiast obudzić się po fakcie i lamentować, weźcie się w garść i nie bądźcie naiwni. Z drugiej strony Pyrokar okazał się być zwykłym chamem (wiem, że i tak temu zaprzeczysz, Tymku), który jest pazerny na wirtualne ciuszki (śmiesznie to brzmi, haha). Jednak jak to ujęli Admini - Stardollary i rzeczy za nie zakupione nie mają żadnej, powtarzam, ŻADNEJ wartości. Nie są warte ani grosza. To piksele, za które bezmyślnie płacimy. Ale to już inna sprawa.

  Pozdroxy, Elegance_Cat. ;)

  OdpowiedzUsuń
 103. Masz zupełną rację!
  Konsekwencje wyciąga się wtedy, kiedy już zostaniesz okradziony..

  OdpowiedzUsuń
 104. Kurczę, jak czytam komentarze do tego wpisu, to muszę przyznać, że ciekawe to jest :) Fajnie się czyta :)

  Sorka, że tak nie do tematu.

  OdpowiedzUsuń
 105. To chyba oczywiste, że on oszukuje!
  Tyle jest na jego temat, że nie powinniście mu ufać, współczuję tym osobom, ale to było do przewidzenia.

  OdpowiedzUsuń
 106. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 107. Yyy, ja pier*dole ten chłoptyś udaje teraz niewiniątko, i stworzył jakąś denną historie...

  cytuję: kurcze x.x powiązanie konto z facebookiem rządzi. dowiem się, kto mi się włamał. prędzej czy później.

  żałosne! Teraz kiedy wszystko wyszło na jaw próbuje się jakoś wybronić, ale niestety wszystko na marne, nikt z nas nie jest debilem, ''chłopczyku''...

  Lissianne

  OdpowiedzUsuń
 108. Ech, przeczytałam połowę komentarzy i stwierdziłam, że resztę dokończę później, bo aż mnie gryzie, żeby wyrazić swoje zdanie.


  Niektórych z Was kompletnie nie rozumiem. Co z tego, że chłopak sobie wymyślił jak okiwać ludzi, skoro ludzka moralność nie powinna pozwalać na coś takiego? PODZIWIACIE GO za to, że coś ukradł? Dla mnie to żaden autorytet. ZŁODZIEJSTWO NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z INTELIGENCJĄ, TYLKO ZE ZWYKŁYM CHAMSTWEM.


  Co z tego, że to są wirtualne rzeczy - tak się po prostu nie robi. Mnie by sumienie zżarło i to trochę niepokojące, że ten jakiś Pyrokar siedzi sobie tu i wielce zadowolony z siebie odpowiada na komentarze. Totalnie nie wierzę w tę gadkę o skradzeniu konta. Chyba raczej się lekko przestraszył.


  Może i ludzie są naiwni , gdy dochodzi do wymiany, ale czy ta naiwność naprawdę usprawiedliwia złodziejstwo? NIE. Fakt, wszędzie kradną, a na Stardoll staje się to coraz częstszym zjawiskiem, ale gdy takie coś się stanie, to nie można powiedzieć "E, głupia była, że się nabrała", tylko trzeba dać złodziejowi nauczkę. Następnym razem to nas może ktoś oszukać. :P


  Mam nadzieję, że ta sprawa zostanie szybko rozwiązana. Wiem, że to mało prawdopodobne, ale chciałabym, żeby Pyrokar odpowiedział za swoje czyny, nawet nie w realnym życiu, tylko na Stardoll. Niech ma sobie te wielce cenne ciuchy i zero przyjaciół.


  Naprawdę, jestem zszokowana, że dla iluśtam pikseli na monitorze człowiek jest w stanie posunąć się do kradzieży. Bo nie liczy się co ukradł, nie można tego bagatelizować - to złodziej i tyle. Osoba pozbawiona i rozumu, i sumienia. :P


  Ech. Rozpisałam się. Pozdrawiam,
  kejts

  OdpowiedzUsuń
 109. Kejts - Trochę jednak trzeba być inteligentnym, by umieć wykiwa ludzi.

  OdpowiedzUsuń
 110. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 111. 'I dla ciebie jestem Per Tymoteusz, Per Pyrokar, nie Tymusiek'
  Mon Cher - dla nas jesteś nikim.

  OdpowiedzUsuń
 112. Ale i tak jestem pewna że wcale dumny z tego nie jest. Udając dumnego, tylko stara się pokazać siłę charakteru, której w gruncie rzeczy nie ma. I zero moralności.

  OdpowiedzUsuń
 113. Pyrokar pisze...

  Te osoby wystawiły mi rzeczy z pełną świadomością. :)
  4 czerwca 2011 02:42

  Tak, bo myślały, że dotrzymasz słowa i dasz im co obiecałeś. Kłamczuchu jeden!

  OdpowiedzUsuń
 114. Zuzannamos

  Owszem ja też jestem po stronie pokrzywdzonych!!
  Ale wyzywaniem typu ,,patalogia" niczego nie ustalicie....

  OdpowiedzUsuń
 115. @Lucyferka. Trochę inteligentnym być trzeba, żeby jakoś funkcjonować na tym świecie ;) Nie napisałam, że temu chłopakowi brak szarych komórek, tylko, że nie rozumiem, dlaczego co poniektóre osoby podziwiają go za kradzież.

  @Zuzannamos ;)

  OdpowiedzUsuń
 116. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 117. @Zuzannamos
  Ale da się to załatwić bez wyzywania.

  OdpowiedzUsuń
 118. Czegos tu nie rozumiem... Jak te osoby mogly mu zaufac! Przeciez wiadomo bylo od dawna, ze jest oszustem i zlodziejem.A szczeze w to watpie, zeby nie wiedzialy, bo na pewno na stordoll byly juz dlugo. Przeciez nowy czlonek nmie mialby scuby. A teraz czas by skrytykowac tymeczka (pisze to od malej litery, bo chce w ten sposob wyrazic brak szcunku dla takigo kogos jak on). Jak mozna byc tak zlosliwym? Jesli masz duzo cennosci, ale zdobyles je w nielegalny sposob to nie da to satysfakcji. Taaa, niby ogolny starbazaar jest dla wszystkich, ale ty zrobiles zwykle chamstwo! Zrobiles to specjalnie. A teraz cos dla komentujacych: wy tez nie jestescie w porzedku co do pyrokara, wyzywajac jego rodzine od tych patologicznych (nie pisze tego do wszystkich, tylko do tych, ktorzy tak pisza). Nie badzcie tacy chamscy jak on. Nie znizajcie sie do jego poziomu.

  OdpowiedzUsuń
 119. Gdy admini odpiszą napewno będzie: Przeprowadziłeś/łaś złą transakcje ble ble nie można łamać regulaminu prosze sie nie wymieniać łe ble bgle glelelejlekle.

  OdpowiedzUsuń
 120. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 121. OMG wezcie wyraziłam opinie. Jak moja koleżanka go nazywała. I on dalej nie oddał DKNY, jaki oszust...

  OdpowiedzUsuń
 122. Pyrtek, Tymek, czy jak ci tam. Jesteś usatysfakcjonowany? Czy dało ci to taką radość? Może zacząłeś skakać jak pojeba*y i krzyczałeś na cały dom " Okradłem kogoś, oh yeah, i to legalnie, uhm, uhm jestem extraa!" . Szkoda mi twych rodziców, oszusta wychowali. Z całym szacunkiem DLA NICH.

  OdpowiedzUsuń
 123. Brawo w końcu wszystko wyszło na jaw . Cóż kiedyś przez niego usunięto mi konto iż uznał , że go kopiuję , wyglądałam od jakichś dwóch tygodni ta samo po czym on wyglądał jednego dnia inaczej później ubrany był podobnie do mnie po czym przysrał się ,iż go kopiuję . Jest to tylko krętacz i złodziej do Admina z tym frajerem .

  OdpowiedzUsuń
 124. Przeczytałam wszystkie komentarze i przyznam szczerze że z niektórych aż śmiac się chce.
  A moje zdanie jest podzielone;mi też byłoby przykro gdyby ktoś mnie okradł, ale z drugiej strony nikt wam nie kazał się z nim ,,wymieniac''.

  OdpowiedzUsuń
 125. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 126. Tak, czy inaczej jego zachowanie pewnie również kiedyś obróci się przeciwko jemu samemu.

  OdpowiedzUsuń
 127. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 128. Pyrokarowi zostało usunięte konto ;)

  asnakamucza90

  OdpowiedzUsuń
 129. @Pyrokar
  Być może prawnie to nie przestępstwo - nie znam się na tym, więc nie będę się wypowiadać. Niestety moralnie to poważne wykroczenie. I prędzej, czy później sprawiedliwość przyjdzie.

  OdpowiedzUsuń
 130. Przeraża mnie wasza inteligencja. Tak, to formalnie przestępstwo, ale policja olewa przypadki takiej przypadki kradzieży. Nawet jeśliby przyjęli zgłoszenie, to wątpię, że doszłoby to złapania go. Za kradzież w życiu realnym nieletnim powyżej 13 i poniżej 17 roku życia dopuszczającego się takiego wykroczenia, grozi: Proces sądowy o demoralizację, Kurator, Pouczenie, kara pieniężna. Z tego co wiem, jeśli zostanie założona sprawa w sądzie przeciwko nieletniemu przestępcy, to czeka go wiele nieprzyjemności i to oczywiste, że o wszystkim dowie się szkoła. A jeśli nie ma ukończonych 13 lat to nic mu nie zrobią, mogą co najwyżej upomnieć się o odszkodowanie/mandat.

  OdpowiedzUsuń
 131. Jak donoszą źródła asnakamucza90 nie jest jedyną ofiarą jego zbrodni. Kajaxdd144. również może zaliczyć się do tych których wydymał. Zajebista końcówka ^^

  OdpowiedzUsuń