czwartek, 5 lipca 2012

Reaktywacja gigantów

Ok. Zauważyłem, że jako osoba publiczna nie wypada mi robić niektórych rzeczy ponieważ wielu z Was się to nie podoba. Szczerze nie lubię robić czegoś pod presją lub dlatego, że nie wypada lub, że komuś to nie pasuje. Ale trudno nie stracę... Nie będę już (postaram się) nie używać już angielskich słów w moich postach mam na myśli m.in. bitch itp, itd. Kolejną sprawą jest to, że chciałem szczerze bez jaj, czy czegoś przeprosić wszystkich tych, których uraziłem. Czasami nie umyślnie, czasami specjalnie, w odwecie lub po prostu byłem nie miły. Jeszcze raz przepraszam. Sceptycznie nastawione osoby do mnie proszę o oszczędzenie sobie komentarzy, które rozpamiętywały by stare sprawy. Sami piszecie, że komentarze są po to by wyrazić swoje zdanie, więc piszcie na temat danego posta, a nie mojej osoby, czy zachowania. Bo to nie jest blog-pamiętnik tylko plotkarski. To tylko taka moja mała prośba. Pewnie niektórych z Was już zasmuci fakt, że zabranie kłótni z moim udziałem, ale cóż. Dla bloga wszystko. Aha i nie uważam się za kogoś wielkiego i wszechmocnego i nie wiem skąd ten pomysł. Jak każdy popełniam błędy. Cóż fakt, wytykam je innym, ale praca na takim blogu na tym polega m.in. Na innych blogach możecie znaleźć lub nie (może nie jestem ciekawym tematem) moje wpadki i tak toczy się koło. Tak też nie jestem encyklopedią, tylko zwykłym człowiekiem, więc nie wymagajcie ode mnie cudów.

To tyle, teraz zapraszam do bardziej lub mniej ciekawej lektury :)

Może przesadziłem z tymi gigantami, ale blogi, o których napiszę kiedyś w czasach swoich świetności naprawdę były wysoko cenione przez czytelników.
Barwny Stardoll, o którym już nie raz wspominałem i Why Stardoll również o nim mogliście tutaj przeczytać wrócili do żywych.

xylogelena postanowiła wziąć się do pracy i odświeżyć, odnowić bloga pod jej rządami. Wyrzuciła całą starą załogę bloga i utworzyła nową. Druga właścicielka JulieWolf, która według wielu z Was doprowadziła do upadku Barwnego została wcześniej wykluczona z grona redaktorów przez o ile dobrze pamiętam oliwcia_paris, która została wraz z xylo współwłaścicielką bloga.

Obrazek z: barwnystardoll.blogspot.com

Sama xylo zauważyła, że blog stracił nie tylko na statystykach, ale również na komentarzach. Aby coś dobrze znów wypromować należy znaleźć odpowiednią załogę. Dlatego na blogu piszą sławni i mniej sławni: Neuforia, klaudynka016, jarus55, kociara074, Kate-Tunstall, marcelq, werooonika123 oraz bad-queen. Dosyć ciekawa mieszanka, ale chyba skuteczna, bo od reaktywacji bloga nikt nie odszedł. Po wprowadzeniu wielu zmian i nowości oraz wyglądu blog wydawałoby się, że powinien wrócić na dawny tor. Jednak liczba komentarzy dalej nie zachwyca. Nawet konkurs na komentatora miesiąca nie przynosi spodziewanych rezultatów. Odejść jest łatwo, ale powrócić do dawnej świetności niestety już nie.

Mi osobiście blog bardziej się teraz podoba i życzę mu dobrze. Mam nadzieję, że żałosne mk, czy jakaś afera lub kłótnia, czy czat nie zniszczy jego reputacji, która znów powoli wzrasta.

Drugim feniksem odradzającym się z popiołu jest Why Stardoll. Blog kilka lat temu zajmował czołowe miejsce w rankingach na najlepszy blog. O jego upadku możecie przeczytać TUTAJ. aisha158 właścicielka bloga ostatnio wystawiła go na licytację. Jak widać cena jej nie zadowoliła, bądź po prostu zatęskniła za blogowaniem i postanowiła wrócić do tego.

Witam wszystkich serdecznie po 2-miesięcznej przerwie. Zdaję sobie sprawę z tego, że WhyStardoll jest już praktycznie na dnie i ciężko będzie mi samej wrócić do tego, jak było.

Przynajmniej nie ma złudzeń i wie, że wrócić będzie bardzo ciężko. Teraz nawet cenne ubrania, czy tysiące sd nie przyciągają czytelników na długo. Po upadku wielu blogów ludzie przerzucili się na jeden i teraz są mu wierni. Tak było, jest i będzie. Po odświeżeniu wyglądu i zatrudnieniu jednej osoby xxemowaxx, aisha ma nadzieję na lepsze dni bloga.

Osobiście bardzo podoba mi się nowy wygląd WS i jeśli dalej będzie dobre prosperował kto wie, może zostanę stałym czytelnikiem :] Na tą chwilę mają bardzo małą liczbę komentarzy... Blog już dawno przestał przodować, a ludzie o nim zapomnieli. Czyżby tylko dobra reklama była w stanie postawić go na nogi?

To tyle na dzisiaj. Napisałem o tych blogach, gdyż stwierdziłem, że może wielu z Was nie wie o tych reaktywacjach, a lubiło te blogi. Mam nadzieję, że chociaż trochę Was zaciekawi. Zapraszam do komentowania.

Który blog jest według Was lepszy? Któremu kibicujecie?

Pozdrawiam!

adasiek116

129 komentarzy:

 1. ZNOWU MÓJ NICK OH JAK MIŁO

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ACH TA POPULARNOŚĆ, NIE? *______________*

   Usuń
  2. nom ODPISUJE Z OPÓŹNIENIEM BO JESTEM ROZRYWANY

   Usuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  4. sława pieniądze i wielka kariera

   Usuń
  5. Tap fejmus!Tap Tap Fejmus!

   Usuń
  6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  7. Hahahahaha.... xd
   Wiktor- niech najlepiej założą takie "rozmowy w toku" tylko o Stardoll, wtedy Wy zostaniecie pierwszymi gośćmi! :3 Będzie mówić, jak to zostaliście wielce sławni po seriach artykułów na DS...

   Usuń
  8. Wiesz co, nie żebym był teraz jakimś wielkim egoistą, ale nie da się nie zauważyć że no kilkadziesiąt osób nas z dirty właśnie kojarzy, najgorsze jest to że ADASIEK dopiero teraz zauważył, że stawiając wszystkich w złym cieniu, artykuł po artykule nie jest dobrym rozwiązaniem

   Usuń
  9. nie w każdym artykule stawiam kogoś w złym cieniu. ale jak ktoś kogoś kopiuje to trudno napisać, że dobrze robi.

   Usuń
  10. ciekawe czemu piotruś usunął' JESTEŚMY SŁAWNI *U* '

   Usuń
  11. jest za sławny by się udzielać

   Usuń
  12. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  13. Marcel, mam wrażenie, jakby Adam był bardzo cierpliwym nauczycielem, a ty jakimś niedomyślnym uczniem. Dirty Stardoll = Brudny Stardoll. Blog plotkarski. Komentuj sobie SiM, tam stawiają tylko w dobrym świetle. Jak wygrasz konkurs to mówią "ale jesteś cudowny", przegrasz to się z tym nie obnoszą.

   Usuń
  14. Coś mi się usunęły te komentarze -.-

   Usuń
  15. WOLĘ CZYTAĆ KOMENTARZE, NIŻ NOTKI, "O NIEBO" CIEKAWSZE.

   Usuń
 2. Kurczę, bym coś napisała a propo tego wstępu, ale mi się nie chce. Napiszę jedynie, że dobrze, że to wszystko wyjaśniłeś, aczkolwiek ciężko mi będzie zaprzestać hejtowaniu ciebie. To przecież moje hobby >.<

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie hobby, to jak najbardziej naturalne oddziaływanie na jego osobowość

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  3. Jebłam, kiedy przeczytałam Twój komentarz, Marcelqu c:

   Dla mnie już sam wstęp był egoistyczny itd., ale, jak koleżance wyżej, nie chce mi się go opisywać/nie mam na to siły. Jednakże kiedyś Eldo mądrze zarapował: "Nie mam zamiaru spełniać czyichś oczekiwań, w życiu nie chodzi o to, by sympatię zdobywać."
   Więc rób, to co robisz, powodzenia :3

   Usuń
  4. No racja, jak dobrze czytać twój post, a nie głupie tłumaczenia Adaśka i biczowe dopiski na końcu .o.

   Usuń
  5. Teraz już nie będzie naszej ukochanej bicz, bo skumał, że przez to nie jest cool :C

   Usuń
  6. pewnie przeniósł to do życia realnego, bo skoro my się tu zachowujemy głupio i on sądzi że mamy niski iloraz inteligencji, to my też możemy mieć swoje zdanie na temat tego co on teraz zrobił z biczami :'((((((((((((((((((((((((((((((
   SI JA

   Usuń
  7. Kurcze, czy nam hejterom nigdy nie będzie dobrze? Jak była bicz to było źle, a jak jej nie ma to też jest źle :C

   Usuń
  8. haha do życia realnego nie muszę tego przenosić, bo już to funkcjonuje to raz, a dwa nigdy nie napisałem, że macie (kto niby?) niski iloraz inteligencji. co najwyżej tyle, że Ty jesteś upierdliwy i mnie nie lubisz. to wszystko. nie wiesz co myślę to może nie pisz, bo to nie prawda co myślisz.

   Usuń
  9. Huh, jeszcze ostatnio w komciach usłyszałem jaki to ja mam niski iloraz inteligencji, więc fajnie. Lubiałbym cię gdybyś nie stawiał nas od razu w złym świetle, tylko dał się jakkolwiek w komentarzach potem wytłumaczyć.

   Usuń
  10. "Tylko dał się wytłumaczyć".

   Usuń
  11. ale z czego Ty masz się tłumaczyć? nie piszę o Tb.

   Usuń
  12. Nie teraz, ale pisałeś, lol

   Usuń
  13. Tutaj się zgodzę z Marcelem. Co jak co, ale gdy był post o bogaczkach od razu naskoczyłeś na Marcela i skrytykowałeś, nie wiedząc nawet czy to była zabawa. Nie żebym tutaj chciała komuś dojebać, po prostu przypominam fakty.

   Usuń
  14. o jacie i o to się wszystko rozchodzi? przeprosiłem, nic więcej nie mogę zrobić.

   Usuń
  15. Ale ja tylko dałam takie małe przypomnienie. Nie musisz już na mnie naskakiwać.

   Usuń
  16. a gdzie się podział obrońca (czyt. Hannah879) Adama?

   Usuń
  17. Liże dupę innej sławie.

   Usuń
 3. Początek zapowiadał się dobrze lecz reszta tego tekstu nadal stawia cię w złym cieniu, aż smutno.
  Za barwny trzymam kciuki, mam nadzieję że będzie teraz latało o nim wszędzie jak o popularniejszych blogach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No tak, komentarzy Marcelqa nie warto nawet czytać, w każdym ta sama treść...

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  3. No tak, najlepiej chwalić Adaśka za jego nieudolne tłumaczenie się na początku posta? Nie, piszę co myślę o poście, a on chyba nie będzie pisał każdego posta innym stylem, więc z racji że każdy jest napisany tym samym, tak samo go oceniam bo tematki nudne, co do tematów to nie ich wina

   Usuń
  4. jacieżpierdziele, trochę empatii.

   Usuń
  5. przesmutnenochybanie

   Usuń
  6. Nieudolne? Zaczynasz mnie powoli irytować.. Jakby nie patrzyć przy Adamie nie jesteś nikim specjalnie sławnym. Gdyby nie to aroganckie zachowanie pewnie znikłbyś w cieniu innych osób, które zapracowały na swój "status społeczny" uczciwie. Tak, ale chyba o uczciwości w XXI nie ma co mówić. Gdy ma się do czynienia z kimś takim jak ty szanse po prostu maleją w procentach :|

   Usuń
  7. Patrycja, niektórzy ludzie mają takie charaktery. Wolą przyczepić się 'ala szpanerów' niż mieć własne zdanie.

   Usuń
  8. To że cię irytuje to już twój problem, do tego wygląda jakbyś sugerowała że chcę się wywyższać przy adamie, nie, ja tylko piszę co myślę o nim i jego super charakterku który ma prawo mnie irytować, tak samo jak mój was. Nigdy nie pracowałem na to by być rozpoznawalnym.

   Usuń
  9. @Marcelq, nie masz nawet pojęcia, że sprawiasz wrażenie chorego na mizantropię...

   @TwójStyl, zauważyłam. Najlepiej uczepić się kogoś i nawet bez sprecyzowanych determinantów (bo wybacz, ale dla mnie to już kompletna infantylność Marcelqu kochany) go hejtować na przekór wszystkiemu.

   Usuń
  10. Hana, a przypomnieć Ci kochana twoje 'wybryki'?:*****

   Usuń
  11. Tak mnie jebie twoje zdanie że prawie doszedłem :(
   Wolę już nie odpowiadać, bo przecież to zawsze zabójcze hot13 mają racje <3

   Usuń
  12. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  13. Wiktor, bardzo proszę "kochany :*" ;) Z niczym się nie kryję i nie, nie zmieniam się w syrenkę przy pełni księżyca.

   Usuń
  14. Hannah, daruj sobie z tymi syrenkami, bo zaraz jeszcze dostaniesz od nich opiernicz, że raczyłaś o tym wspomnieć.

   Usuń
  15. Heh, skoro się nie kryjesz, to czemu my mamy się kryć, jak nam sie podoba to jesteśmy syrenkami jak nie to bogaczkami, nie rozumiem problemu

   Usuń
  16. WIESZ?WOLE BYĆ KURWA JUŻ TĄ JEBANĄ SYRENKĄ NIŻ SPAMOWAĆ WSZYSTKIM ŻEBY DODAWALI SIĘ DO KLUBÓW LIZAĆ WSZYSTKIM DUPSKO I WYSŁAWIAĆ SIĘ PRZEZ PECH INNYCH HEH:)

   Usuń
  17. bez przekleństw proszę.

   Usuń
  18. He?Nie chcę ci już'wypominać' ale bitch to też przekleństwo= dziwka czyli jakoś jesteśmy kwita

   Usuń
  19. ej hannah, a co z twoim blogiem? gdzie twoja grafika? stwierdzam talent, bo avatar <3

   Usuń
  20. JUZ NIE GRAFIK HANNAH TYLKO TWOJ STYL(HANNAH) ROCKOWO JAK HANNAH MONTANA BEST OF BOTS

   Usuń
  21. pewnie nie odpisze bo to przecież jej grafika

   Usuń
  22. http://grafikah879.blogspot.com/view/classic

   jakie zajebiste nagłówki. CHYBA ZAMÓWIE. =.=
   (OCH SORY ADAM ŻE PRZEKLNĘŁAM :C)

   Usuń
  23. noom, szczególnie ten na avku, mm

   Usuń
  24. WEŹCIE SIĘ ZAMKNIJCIE! HANNA JEST TAKA SUPER! TO WY JESTEŚCIE GÓPI I NIEDOUCZENI! PRZECIEŻ ONA BRONI TAK ZAJEBISTĄ OSOBĘ JAK ADAM! UCZCIE SIE OD NIEJ!

   Usuń
  25. Wyrażę się cytatem:

   "Zal mi Cb" ~ Ania Kopeć.

   Usuń
 4. z tym barwnym to się uśmiałam jak 'wielka reaktywacja' się zaczęła, ale i tak powodzenia wszystkim. (:

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a co w tym takiego śmiesznego? ;|

   Usuń
  2. taak, wszyscy pamiętamy BS za czasów Luli i nie wspominamy go za dobrze.. Cóż, to, że xylo wróciła to chyba raczej zmiana na lepsze, może nawet zacznę go czytać. Powodzenia i bardzo dobrze zrobiłaś pozbywając się Kamoszkowsky i JulieWolfa.

   Usuń
 5. Nie wchodzę na żaden z tych blogów. I myślę, że pisanie na każdym z kolei o nowościach jest zupełnym absurdem. Redaktorzy powinni wziąć się za coś ciekawszego. Wszędzie gdzie nie wejdę tam konkursy i nowości, nie ma gdzie przeczytać dobrego artykułu, zero powiewu świeżości.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ekhm, na barwnym blogu są ciekawe artykuły napisanych przez Sebe ;)

   Usuń
  2. Moim zdaniem barwnemu starczył tydzień i już zostały zapomniane czasy luli, teraz to zupełnie inny blog

   Usuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 6. Nie żebym gadała na własny blog,ale jak emowa tam będzie to...

  OdpowiedzUsuń
 7. krwistoczerwony wstep napisany bardzo.. niechlujnie . jak mozna pisac itp.itd.? jestem mila, fajna i tym podobne i tak dalej.
  koniec z biczem :(((

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. chodziło mi o bitch, whatever, who cares, see ya itp. nie pamiętam wszystkich odzywek, których używałem.

   Usuń
  2. Do see ya nikt nie ma wątków. Myślę, że chyba największy wkurw był o te twoje bicz.

   Usuń
  3. dzięki za pozwolenie, ale nie będę wybierał teraz, które Wam się podobały, a które nie. przestanę używać wszystkich i tak będzie najlepiej xD

   Usuń
  4. ale jak to było to dirty był jesz bardziej brudny ;p wieesz + taka dawka zuuaaa xD

   Usuń
  5. Dirty nie zawsze oznacza brudny, tak a propo.

   Usuń
 8. Co chwilę wchodzę na bs, żeby sprawdzić czy nie ma czegoś nowego do komentowania, haha ;>

  OdpowiedzUsuń
 9. OCZYWIŚCIE ŻE BARWNY!
  BARWNY GÓRĄ!

  OdpowiedzUsuń
 10. właściwie żadnego z tych blogów nie czytałam na dłuższą metę, może kilka razy weszłam, ale potem zapomniałam.

  co do wstępu - nie będzie już tych mega śmiesznych komentarzy ze strony marcelq czy wiktora? och nie :C

  OdpowiedzUsuń
 11. CD. wstępu : Kłótnie znaczą w tym wypadku również dyskusje i odpowiadanie na "przyzwoite" komentarze?
  W każdym bądź razie trzymam kciuki za Barwny po odejściu JulieWolf i mam szczerą nadzieję, że powiedzie mu się lepiej niż do tej pory..

  OdpowiedzUsuń
 12. Małe sprostowanie : nie ja wykluczyłam Julie - ona już w marcu/kwietniu poszła w odstawkę i w sumie reaktywacja barwnego to trochę wina mojego bulwersu na tym blogu w notce. Niestety nie do przeczytania - została od razu po wielkich zmianac usunięta - nie wiem czemu. To wszystko :>

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. właśnie szukałem tej notki :]

   Usuń
  2. Oliwcia, nie pamiętasz tytułu notki? Jeśli tak po prostu wpisz w google barwny stardoll blogspot.com i tytuł, powinno pojawić ci się "Szybki Podgląd", bo raczej normalnie nie otworzysz.. Spróbuj tak.

   Bye.

   Usuń
  3. Hannah, czy ty jesteś ślepa, że POST ZOSTAŁ USUNIĘTY :)

   Usuń
 13. Ja kibicuję Why Stardoll.
  Nie wiem, dlaczego, ale barwny mnie nie kręci.

  P.S.: Na WS nie pisze już xxemowaxx, tylko Patrycja.

  OdpowiedzUsuń
 14. Jenyy, czego Adam nie napisze, zawsze znajdzie się ktoś kto będzie hejtował. Teraz kiedy w odróżnieniu od niektórych osób, które powinny to zrobić, Adam przeprosił to i tak się go czepiacie... już sami nie wiecie czego chcecie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tyle tu prawdy.. wzruszyłam się xD. a tak na poważnie, to masz 100% racji. przeprosił a oni dalej, nie wiem czy nawet nie gorzej. :c może zakończcie ten topór wojenny Marcelqu? Adam zrobił dobrze i "Wyciągnł" ręke na zgodę.

   Usuń
  2. ale jaja, teraz będą nasze hejciki bo nie lubimy adaśka </3 a tak w ogóle to wątpie do ostatniego zdania niki domain

   Usuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  4. A czy ja się czepiam?
   +hana działasz mi na nerwy, czego mam zazdrościć?Zazdrościć to mogę komuś w PRAWDZIWYM ŚWIECIE ale nie tutaj, mam zazdrościć tzw. sławy?Sława nie jest mi do niczego potrzebna, nigdy nie chciałem być sławny(dobra jako 'emos' tak)ale raczej po co mi to?Mam ci przypomnieć jak ty strasznie naskakiwałaś na adaśka a teraz nagle wielce go bronisz, Oceń może najpierw siebie , a potem mów bo jakoś czytać mi w myślach nie będziesz, bo taka prawda, wszyscy myślą że chcemy na siłe zaszpanować być sławnymi itd.ZASTANAWIAM SIĘ CZEMU.Nie nie chcemy wywoływać żadnego skandalu.Taka prawda jeżeli tego nie rozumiecie to już jest wasz problem, nie mam zamiaru powtarzać tego już milion razy, żeby znowu wszyscy na nas naskakiwali, spoko haters gonna hate elo:*

   Usuń
  5. "wszyscy myślą że chcemy na siłe zaszpanować być sławnymi itd.ZASTANAWIAM SIĘ CZEMU"

   przez to Wasze snobistyczne charakterki?

   Usuń
  6. @patrycja
   oni po prostu piszą co myślą. chyba każdy może mieć swoje zdanie, prawda?

   Usuń
  7. SPOKO OD DZISIAJ NIE BĘDĘ PISAŁ ŻADNYCH KOMENTARZY CO MYŚLĘ NA TEMAT, BĘDĘ KAŻDEMU SŁODZIŁ BO O TO TUTAJ CHODZI ŻEBY NIE WYJŚĆ NA IDIOTE: ****

   Usuń
  8. Co z tego, że przeprosił? Może niektórych po prostu drażni jego zachowanie?
   NAUCZCIE SIĘ W KOŃCU, że jak ktoś kogoś nie lubi, to nie oznacza, że jest o coś zazdrosny, bo cholera trafia jak się czyta takie głupoty wszędzie:>

   Usuń
  9. Ale Wiktor, spokojnie. Ja napisałam ogółem, Wasze odzywki są aroganckie i dlatego sprawiacie wrażenie osób, które chcą się wybić ponad innych. A innych to irytuje.

   @marzycielka, w żadnym z moich komentarzy nie napisałam, że nie mają prawa do swojego zdania.

   Usuń
  10. skoro Adama nie lubicie to po co czytacie tego bloga ?

   Usuń
  11. Ale ja nie powiedziałem nigdzie że go nie lubię tylko, że mnie irytuje c;

   Usuń
  12. @patrycja
   widzę chyba, że nie napisałaś.

   Usuń
 15. Ja wolę Barwny, bo na WS nigdy nie wchodziłam.

  OdpowiedzUsuń
 16. ja uważam ekipę BS za tragiczna , nie wiem jak innych,ale mnie nie bawią żarty o spermie na twarzy, gównie itp. może 2 góra 3 osoby nadają się na pisanie na tym blogu ...

  gossip boy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja chyba wiem o kim mówisz, ale nie widziałam, żeby na bs o tym pisano, jak już to na innym blogu...

   Usuń
  2. nie mam zamiaru pisac , kto co powiedział - o gównie pisano na BS ... ,ale o spermie na innym blogu ,ale przez jednego z redaktorów, który pisze na tym blogu.

   Usuń
 17. Ja od barwnego i why wolę uzależnionych,stardoll i my oraz mój blog ciekawszy-stardoll :D

  OdpowiedzUsuń
 18. Popatrzymy zobaczymy. Barwny jak na razie ma się dobrze.

  OdpowiedzUsuń
 19. Szczerze to nie kibicuję nikomu. Będzie tak jak zawsze. Zacznie się rok szkolny, załoga w większości się wykruszy, albo zrezygnuje. Na próżno te reaktywacje: tyle jest blogów o stardoll...

  OdpowiedzUsuń
 20. Teraz będzie mogła się skupić tylko na BS : )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Imagination. - to, że Xylo opuści bloga było do przewidzenia. :)
   w sumie robi mały błąd, bo uzaleznieni to popularny blog. ;) ale to jej wybór.

   Usuń
 21. Odpowiedzi
  1. Jeszcze nie dawno co tak jechał po gabisi, a teraz chce pisać na s-i-m ? co się stało adasiek... akurat w tym samym dniu kiedy pojawiła sie ankieta na s-i-m, kto zostanie wakacyjnym redaktorem, postanowił wszystkich przeprosić... no cóż, z góry gratuluję ci.

   a.n.k.a.xDD

   Usuń
  2. co Ty piszesz?! popatrz się kiedy opublikowałem posta, a kiedy się zgłosiłem i kiedy pojawiła się ankieta.

   Usuń
 22. Od dwóch dni żadnej notki... Ciut wieje nudą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no cóż, potrzeba trochę czasu, żeby znaleźć dobry temat więc wszyscy musimy cierpliwie czekać :>

   Usuń
  2. zwłaszcza, że Adam jest sam na blogu.

   Usuń
  3. sorry, ale nie dodaje postów codziennie tylko co kilka dni, bo nie mam aż na tyle plotek :P

   Usuń
  4. No spoko ;p Po prostu nie moge się każdej doczekac :p

   Usuń
 23. Boże, to my w najgorszych chwilach mieliśmy więcej, niż Wy w najlepszych D :

  OdpowiedzUsuń
 24. Zapraszam, list dla użytkowników Stardoll.com! cosiepaczy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń